lektorka: JUDr. Lucie Radkovičová | advokátka | poradce pro advokátní byznys

7LiveDays

online vzdělávací mini-program o poradenském byznysu, právním marketingu a pěstování rovnováhy

pro advokáty, poradce, majitele malých a středních poradenských firem, včetně advokátních kanceláří

záznamy z živých vysílání s pracovními úkoly a bonusy

7 Livedays je sedmidenní online školení pro právní profesionály, zaměřené na vytváření ziskového podnikání. Program poskytuje praktické rady a úkoly pro dosažení úspěchu ve vaší kariéře a životě. Nabízí nové pohledy na podnikání a osobní cíle, s důrazem na obchodní přístup a diskusi o důležitých, ale často opomíjených aspektech podnikání. Slouží jako úvod do hlubšího obchodního programu s osobní podporou.

7LiveDays Podia 900x630px

Poznáváte se?

Bojujete s výkyvy v zakázkách a příjmech. Berete i to, co nechcete, abyste zaplatili fixní náklady. Každý příjem musíte tvrdě aktivně odpracovat. Máte naprosto nestabilní cashflow. Nemáte čas na růst a lepší zakázky. Nevíte, kolik byste si měli účtovat. Nejste si jisti v tom, jak vést obchodní jednání.

Potřebujete

Poradit jak získávat více klientů? Jak lépe naceňovat? Jak vést obchodní jednání? Jaký software zvolit a efektivně využívat? Vyjasnit si marketing? 

Pojďme otevřít témata, o kterých se v advokacii běžně nemluví, ale přitom jsou pro váš ÚSPĚCH důležitá.

Během studia si ujasníte jak svou kancelář či poradenskou firmu (pře)nastavit, abyste dosáhli růstu v co nejkratším čase. Naučíte se jaký byznys model vybrat, jaké marketingové aktivity používat a jak dojednávat zakázky. Ukážeme si na krátkých příkladech z praxe.

Osnova programu

Co program obsahuje

Tento program je pro vás, pokud jste:

Pokročilí advokáti a poradci,

nemáte výrazné výsledky a potřebujete zjistit, kde je chyba a co začít dělat jinak a lépe (restart byznysu)

seniorní firemní právníci,

uvažujete o otevření AK, chcete vědět co to po obchodní stránce obnáší

začínající advokáti

nebo KONČÍCÍ KONCIPIENTI s neskutečným tahem na branku a chcete efektivní byznys už od začátku

Tento program NENÍ pro vás, pokud:

pokud hledáte okamžité řešení bez aktivní účasti. Pokud chcete i příštích 12 měsíců stále přešlapovat na místě. Nebo pokud preferujete detailní a ucelený obchodní program s osobní podporou (odkaz zde).

Program vám dá řadu informací a poznatků získaných léty praxe v oboru. Získáte nové vhledy, inspiraci a dozvíte se první 3 kroky, které v daných oblastech učinit. Je ideální pro ty, kteří chtějí získat první poznatky a přehled o podnikání v právním sektoru, a slouží jako skvělý start pro další rozvoj vašich dovedností a znalostí.

Čeká vás výklad, ale hlavně praxe (99%).  

Ze programu odcházíte s jasnými informacemi:

  • v jakých oblastech jste dosud dělali chyby a proč jste nedosahovali výsledků jaké chcete
  • jaký byznys model nejvíce odpovídá vaší osobnosti a vašemu životnímu stylu
  • jak postupovat při prvním jednání s potenciálním klientem
  • jaké jsou klíčové prvky naceňování
  • jak na zaměření své firmy 
  • a především s chutí pustit se okamžitě do realizace dalších kroků pro obchodní růst vaší poradenské firm

JAK TO BUDE PROBÍHAT:

Po úhradě programu obdržíte okamžitě do Vašeho emailu přístup k modulům, můžete tedy začít studovat a vypracovávat úkoly ihned. Přístup k programu máte na 6 měsíců. Záleží jen na vás, jestli pojedete intenzivní studium intenzivně nebo zvolíte pomalejší cestu.  

Zajímá Vás jak to uvnitř vypadá? Čeká vás 7 praktických modulů, 32 lekcí, 27 úkolů a 6h praktického obsahu. Nahlédněte dovnitř na osnovu školení

KDO PROGRAM POVEDE?

JUDr. Lucie Radkovičová 

Advokátka, byznys stratég a poradkyně pro advokátní byznys. Přes 15 let vede úspěšnou advokátní kancelář Next Legal. Kancelář postavila na zelené louce a úspěšně ji provedla několika růstovými fázemi. Propagátorka byznysového pohledu na advokacii a práce za hodnotu. Vedle toho se svým týmem pomáhá majitelům a jednatelům advokátních kanceláří s růstem a rozvojem jejich firem. Od roku 2021 členka kontrolní rady stížnostní sekce ČAK a od roku 2022 konzultantka Global Legal Leaders.

Autorka YouTube videosérie Q&A pro podnikatelsky smýšlející advokáty a Jak přemýšlím při tvorbě byznysových strategií.

REFERENCE

Právě jsem dokončil víkendové obchodní školení pro pokročilé advokáty a majitele adv. kanceláří u JUDr. Lucie Radkovičové, advokátky a byznys mentorky. Nejvíc se mi na školení líbila část věnovaná reklamě, marketingu a software. Strategie, které jsem získal ze školení, mají nevyčíslitelnou hodnotu pro mé podnikání v příštích 12 měsících. Každému advokátovi a/nebo majiteli firmy, který se právě rozhoduje, zda si školení koupit, bych řekl, ať neváhá tak ihned učinit.
Na školení sa mi najviac páčilo jeho praktické zameranie na obchodné zručnosti konkrétne pri výkone advokácie. Získala som nový pohľad na filozofiu tvorby ceny, bola som pri praktických príkladoch (roleplays) svedkom aj priamym účastníkom komunikácie klient - advokát, ktorá vytvára úrodnú pôdu pre dobrú dohodu o odmene. Získala som zaujímavé rady ako si vytvárať portfólio kontaktov/klientov a ako s ním pracovať.
JUDr. Martina Stavrovská,
advokátka AK JUDr. Martina Stavrovská, Košice, Slovensko
Kurz byl perfektní, moc děkuji. Nejvíc bych zdůraznil tu praktičnost, poznatky z praxe, v zákoně je to tak, ale v realitě se to dělá úplně jinak. Moc se mi líbilo, že je to online ve dvou dnech, je to takto mnohem efektivnější, ucelenější a mnohem víc jsem si z toho odnesl. Děláte to výborně, je vidět Váš enthusiasmus.
Jakub Novosvětský
student 5. ročníku práv, PF UP Olomouc
Mám zavedenou kancelář se specializací na právo duševního vlastnictví a obchodní školení mě obohatilo o cenné rady jak získat nové klienty, jak vylepšit komunikaci s nimi, jak zefektivnit organizaci a plánování práce, a jak ještě více propracovat cenu a hodnotu mých služeb. Přínosné bylo také zjištění, že je nás více etablovaných advokátů, kteří řeší podobné podnikatelské věci, a také diskuze s nimi. Strategie, které jsem si ze školení odnesla pro mě představují reálnou hodnotu, kterou v rámci svého podnikání bezpochyby využiji a mnohonásobně zúročím. Každému advokátovi, který právě zvažuje, zda do školení investovat, bych připomněla, že rozvoj advokátní kanceláře v dnešní době nezajistí pouze poskytování právních služeb na vysoké úrovni, nýbrž jejich úzké a efektivní propojení s byznysovou stránkou výkonu advokacie. Při tom vám Lucie dokáže být skvělým průvodcem a mentorem.
Dokončil som obchodné školenie aj online konzultáciu s JUDr. Luciou Radkovičovou, advokátkou a biznis mentorkou. Najviac sa mi páčil fakt, že sa dostanete k odporúčaniam vychádzajúcim z osobnej biznis skúsenosti a poznania, ktoré Vás pred vstupom do advokácie nikto neučil a ktoré s Vami nikto nezdielal, napr. získavanie klientov, naceňovanie zákaziek, marketing v advokácii atď. A ďalej oceňujem odbornú spätnú väzbu, ktorú JUDr. Lucie Radkovičová poskytla na stav vývoja kancelárie ako aj na plánované kroky. Majiteľom advokátskej kancelárie odporúčam investovať do školenia, ktoré je v podmienkach slovenskej a českej advokácie unikátne a ktoré Vám umožní upgrade biznisu a minimalizáciu "systém" pokusov a omylov.
JUDr. Martin Takáč
majitel advokátní kanceláře TAKÁČ LE§AL s.r.o., Sereď, Slovensko (absolvent navazujícího obchodního programu s osobní podporou)
Nejvíc se mi na školení líbil osobní přístup Lucie a konkrétní rady přímo na situace účastníků. Přínosná byla rovněž struktura vedení rozhovoru s potenciálním klientem a upozornění na slovní obraty, které využívat a kterým se naopak vyhnout. Tedy praktické rady do reálného života. Strategie, které jsem ze školení získal, mají hodnotu 500 000 Kč pro mé podnikání v příštích 12 měsících. Každému, kdo školení zvažuje, mohu říct, že se investice vyplatí. Získá širší znalosti a vědomí, že jsou i jiné způsoby (a jaké), jak lze advokacii vykonávat, a ukáže mu konkrétní oblasti, které zlepšit, ať jde o nastavení kanceláře dovnitř, komunikaci s klientem a vlastní vnímání jakou službu poskytuji a chci poskytovat.
Mgr. Ondřej Kolomazník
advokát AK Mgr. Ondřej Kolomazník, Zlín (absolvent navazujícího obchodního programu)
Počítala jsem s tím, že kurz bude stát za to, ale nečekala jsem, že to bude až tak zajímavé. Dozvěděla jsem se hodně vychytávek i praktických informací k tomu, jak se v advokátním prostředí dají oslovovat klienty. Nejsem advokát, ale zapsaná mediátorka – přesto mohu hodně věcí ve své praci použít také a dále mi díky společnému sdílení ukázal, v čem je to u advokátů jiné.
Ing. Renata Leflerová
mediátorka a HR expertka pro oblast leteckých firem v ČR a zahraničí
Kurz pomůže otevřít oči. pomáhá najít odpovědi na otázky, kde a jak hledat klienty. V kurzu jsem si rozšířil obzory o online platformách, které lze v advokacii uplatnit. Zvláště přínosné jsou diskuse s lektorkou a kolegy v rámci Q&A.
Mgr. Ing. Jan Levý
advokát AK Levý, Praha (absolvent kurzu Jak oslovovat klienty)
Kurz mne zaujal velkou řadou praktických zkušeností a rad, jak postupovat při výběru a získávání svých klientů a jejich udržování. Oceňuji čas a interaktivní přístup lektorky a její úsilí vysvětlit případné dotazy účastníků.
Ing. Mgr. Bc. Petr Molnár
advokát (absolvent kurzu Jak oslovovat klienty)
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Máte dotazy k programu?
Napište nám na office@nextlegal.cz.

Kurz právě skončil.

Další plánujeme na jaře.
Zanechte nám tu na sebe kontakt a my Vám zavčas pošleme konkrétní informace. 

.

Máte dotazy k programu?
Napište nám na office@nextlegal.cz.