Checklist Můj rok 2020

Přináším vám seznam 13 bodů pro vypracování shrnutí vašeho roku 2020 a prvních kroků jak si naplánovat mnohem lepší rok 2021.

Bez cíle, bez plánu se věci těžko zlepšují. Je to klasická práce v byznyse, ale nikoli na byznyse. A jak to vypadá reálně? Právníci začnou scházet ze svých cílů, snů s tím, že „vždyť i tomu mému kolegovi, který je teď zavalen prací, to trvalo hodně let“ a najednou se podívají, že vydělávají jen na náklady. Stop, takto to nefunguje! Přišla jsem na to, že pokud chci pracovat chytře za víc peněz v kratším čase, protože se chci mít lépe, mít prostor a finance pro sebe a pro rodinu, je potřeba mít cíl a plán jak k němu dojít.   

Chcete to mít taky tak?

Doporučují mě..

Jmenuji se Lucie

a jako právnička s vášní pro obchod již 10. rokem vedu úspěšnou online advokátní kancelář. Klientům pomáhám objevit jejich unikátní know-how a přetvořit ho do prémiových produktů, díky čemuž dosahují vyšších zisků (viz moje případové studie). Za své aktivity v oblasti právních inovací, jako je úspěšná právně-daňová kniha pro hostitele přes Airbnb nebo první coworking exkluzivně pro právníky, jsem byla v roce 2016 mediálním domem Ekonomia jmenována Inovativním právníkem roku. Dlouhodobě se vzdělávám v zahraničí od nejlepších odborníků na strategie, prodej a marketing a sleduji celosvětové i české trendy, díky čemuž jsem vytvořila unikátní obchodní strategii a metodiku pro právníky, která na českém trhu funguje. Spojením této metodiky a mé vášně pro technologie učím právníky v Online obchodním mentoringu, jak zefektivnit svou práci, a majitele advokátních kanceláři, jak vytvořit vyšší a pravidelné příjmy a znovuobjevit radost ze svého podnikání. 

© Copyright 2020 – Next Legal s.r.o. | Podmínky | Ochrana osobních údajů | Kontakt