GDPR pravidla 

exkluzivně pro členy Somba Kickstart

 

Ochraňte své online podnikání! 

Stáhněte si zdarma základní vzor Pravidel ochrany osobních údajů pro Váš Somba Kickstart projekt. K tomu dostáváte také video pokyny, pomocí kterých si pravidla rychle upravíte na své potřeby a dostanete na web!

Co základní vzor zahrnuje? Zahrnuje 3 nejčastější tituly, které pro použití v Sombě Kickstart potřebujete: když Vám potenciální klient/ka vyplňuje přihlašovací formulář pro účely realizace rozhovorů/dotazníků, pro přihlášení do Vašeho beta kurzu a pro přihlášení do Vašeho upsale (placené nabídky) a následné posílání newsletterů. Upozornění: Pokud potřebujete víc titulů, například pracovat s citlivými osobními údaji (zdravotní péče), v takovém případě mě prosím kontaktujte, domluvíme si individuální úpravy. 

Doporučují mě..

Kdo je Lucie Radkovičová?

Advokátka s obchodním myšlením a zároveň online podnikatelka. Průkopnice nových trendů a přístupů v poskytování prémiových služeb. Spojuje právo a byznys a vybudovala společnost, která se zaměřuje na strategické poradenství pro prémiové firmy s přesahem do zahraničí. V roce 2016 obdržela cenu Inovativní právník vydávanou mediálním domem Ekonomia za inovativní projekt Coworking exkluzivně pro právníky. Lucie si zakládá na tom, že její právní dokumenty jsou jasné, srozumitelné a v lidské řeči. Právní vzory jsou vždy s video pokyny, díky nimž si je můžete snadno přizpůsobit svým potřebám. Její největší vášní je objevovat v lidech skryté talenty a přetavovat je v rostoucí a právně ochráněný online i offline byznys pro high-end klientelu… a přitom to dělat zábavnou formou.

© Copyright 2021 – Next Legal s.r.o. | Podmínky | Ochrana osobních údajů | Kontakt