4-TÝDENNÍ 1:1 OBCHODNĚ-STRATEGICKÝ
ONLINE PROGRAM PRO ADVOKÁTY

GO ONLINE!

Advokáti, využijte online na maximum
a získejte prostor na rozvoj byznysu

Nahraďte zastaralé postupy online nástroji
znovu získejte svobodu
vytvořte si prostor pro svou kreativitu a
tvorbu nových a vyšších příjmů

využijte víc jak 10 let zkušeností advokátky
a mentorky, která vám rozumí a ví přesně
co potřebujeteKdy? 4.1.2021 - 29.1.2021

V průběhu tohoto 1:1 programu nastavím vaši moderní efektivnější kancelář:

podíváme se jak to máte teď a jakého stavu chcete dosáhnout (1h online konzultace v 1. týdnu)

vytvořím strategii, vybereme online nástroje (1h online konzultace v 1. týdnu )

zavedu vám aplikace a procesy (2. a 3. týden)

krok za krokem vás vším provedu a naučím vás používat (1h online konzultace ve 4. týdnu)

Tento program je pro vás, jestliže:

POKUD

jste rozhodnutí, že jdete do onlinu

nevíte jak na to

už nechcete přešlapovat na místě

potřebujete osobní podporu

potřebujete aby vám to někdo všechno nastavil

chcete mít čas na rozvoj byznysu

V tom případě jste tu správně!

Tento program jsem připravila právě pro vás.

Dobrý den,

jmenuji se Lucie a jako právnička s vášní pro obchod již 10. rokem vedu úspěšnou online advokátní kancelář. Právničkám, mediátorkám a majitelkám advokátních kanceláří v jedné osobě pomáhám objevit jejich unikátní know-how a přetvořit ho do prémiových produktů, díky čemuž dosahují vyšších a pravidelných příjmů, a mají znovu radost ze svého podnikání. Dlouhodobě se vzdělávám v zahraničí od nejlepších odborníků na strategie, prodej a marketing a sleduji celosvětové i české trendy, díky čemuž jsem vytvořila unikátní strategii a metodiku, která na českém trhu funguje. Za své aktivity v oblasti právních inovací, jako je úspěšná právně-daňová kniha pro hostitele přes Airbnb nebo první coworking exkluzivně pro právníky, jsem byla v roce 2016 mediálním domem Ekonomia jmenována Inovativním právníkem roku. 

Pokud chcete přestat přešlapovat na místě, získat strategii a hotovou online kancelář, která vyhovuje přímo vám, těším se na vás uvnitř programu.


Kolik tento program stojí?
Roky zkušeností, drahé kurzy v zahraniční od těch nejlepších byznys mentorů, testování aplikací, přizpůsobování na českého klienta, zapracování českých advokátních předpisů, vám přináším v češtině a za zlomek ceny.

20 000 Kč + DPH (20% OFF)

3 BONUSY ZA PŘIHLÁŠENÍ DO 20.12.2020

BONUS 1: zvýhodněná cena 20 000 Kč + DPH. Poté bude o 5 000 Kč + DPH dražší. 

BONUS 2: úvodní strategická konzultace + 2 klíčové změny během prosince (namísto v lednu). Můžete je zavést hned a pocítit úlevu ještě do vánoc. 

BONUS 3: Audit webu řeknete mi, kdo je vaše cílová skupina, já prostuduji váš web a dám vám zpětnou vazbu a 3 doporučení na zlepšení. 

Kurz se mi líbil a přinesl mi řadu nových myšlenek do rozvoje mého podnikání 
v oboru. Seznámila jsem se s mnoha 
online nástroji, ujasnila si, jak se chci 
prezentovat ve velmi konkrétním zaměření 
a dostala řadu tipů, jak propagovat své služby.
JUDr. PhDr. Melinda Vrajíková, LL.M., mediátorka
absolventa kurzu Jak oslovovat klienty
 
Než jsem přišla k Lucce do programu Smart Creative, byla jsem v advokacii úplně ztracená. Po dvou a půl letech víkendové advokacie s dvěma malými dětmi (prací po nocích a víkendech) jsem byla vyčerpaná, bez stálých klientů a hlavně bez vize, kam vlastně chci směřovat a čemu se věnovat. Měla jsem pocit, že musím dělat všechno, pro všechny, ideálně hned a zadarmo (skoro). Během programu Smart Creative jsem našla svého ideálního klienta, vizi do budoucna a hlavně jsem se naučila říkat ne bez větších výčitek. Díky Lucčině vedení a připomínkám se mi podařilo najít ideální obor a připravit nabídku, která má smysl pro mě i mé klienty. Účast na programu Smart Creative mi pomohla najít sebevědomí navázat spolupráci se společností, která se zabývá i školeními v oblasti, která je mi nejbližší.
Mgr. Bc. Eliška Wellech, advokátka
absolventa programu Smart Creative
 
Kurz „Jak oslovovat klienty“ je velmi originální a zajímavý, a to nejen pro začínající advokáty. I jako advokátka se 17ti lety zkušeností v advokacii jsem si v něm našla spoustu AHA momentů, které se chystám uvést do své každodenní praxe. A rozhodně není jen o klientech, kurz zabíhá i do dalších oblastí, jejichž prozkoumání a vylepšení je pro úspěch nezbytné. Tento kurz vřele doporučuji.
JUDr. Ing. Martina Kačerová, advokátka
absolventa kurzu Jak oslovovat klienty
 

Upozornění: Jsem přesvědčená o kvalitě programu a o tom, že vám pomůže dosáhnout vašeho cíle. Proto není možné žádat o vrácení peněz za program po jeho zaplacení. I když je během tohoto 4týdenního programu absolutně reálné převést kancelář do online, nemůžeme převzít odpovědnost za vaše výsledky. Pokud přijmete opatření a provedete strategie, uvidíte hmatatelné výsledky, ale ty se budou lišit kancelář od kancelář a budou záviset na řadě faktorů (jako je velikost publika, vaše aktivita, předchozí úsilí atd.).

© Copyright 2020 – Next Legal s.r.o. | Podmínky | Ochrana osobních údajů | Kontakt