Chytře, efektivně a propracovaně. 

Dnes jsem měla se svou klientkou – majitelkou advokátní kanceláře opět další konzultaci ohledně business developmentu, kde jsme probíraly mimo jiné:

  • jak to udělat/přenastavit, aby měli v kanceláři stabilnější cashflow, když mají většinu zakázek dlouhodobé právní zastupování. Které jak asi víte, je hodně roztaženo v čase, je nárazové, protože čekáte kdy soud nařídí jednání, tím pádem vám to umí v cashflow dělat neskutečné sinusoidy. Opět jsme hodně kreslily na tabuli.

  • jak zefektivnit a zkrátit proces uzavírání zakázek
  • jak vytunit stávající sazbu na odměnu za hodnotu, probraly jsme 4-5 parametrů, které na trhu fungují a je potřeba je přidat. A dostali jsme se rázem na o 50% vyšší ceny služeb, která zahrnuje konečně všechny jejich náklady, a přitom klienti je budou chtít, protože jsou jim výrazně víc přínosné.
  • urgentní požadavek vs. běžný požadavek – jak s tím pracovat, a to nejen z hlediska ceny, ale i workflow

A na konci konzultace jsme udělali shrnutí úkolů. Klientka si dělala hodně poznámek do diáře, a pro případ, že by něco zapomněla, jako zálohu má audio záznam. Sejdeme se za 3 týdny. Mezitím stihne klientskou práci, implementaci úkolů a výlet do Itálie:-) Příští týden ji v dohodnutý čas zavolám, abych ji podpořila a zeptala se jak jí implementace jde. A co případně rovnou upravit, poštelovat. To je síla implementace.

Poznáváte se a tyto situace se vám opakují? ​Můžeme se krátce spojit a probrat to. Zarezervujte si krátký telefonát.