Mám stejné ceny pro všechny, protože se bojím, že si klienti navzájem řeknou za kolik dělám. Jsme malý trh. Co s tím?

Tento dotaz jsem dostala před pár týdny od klientky na osobní konzultaci, kterou jsme měli v rámci obchodního školení Založení a vedení AK prakticky 2.0. 

Dá se s takovou situací vůbec něco dělat? 

Nebylo možné nevycítit tu monstrózní obavu, kterou měla při kladení tohoto dotazu. Chápu, není to jednoduché.

Mám však pro vás 2 dobré zprávy (jako jsem měla pro ni).

První dobrá zpráva je, že se s tím dá něco dělat. A dá se s tím udělat poměrně hodně. Ve prospěch váš a zároveň i vašeho klienta. Druhá je, že to obnáší víc změn:

  • První je změna mindsetu. 
  • Druhá je kontext situace.
  • Třetí jsou drobné informace mezi řádky, které se potřebujete naučit vnímat, když s klienty pracujete. Ponořit se do toho, co přesně nabízíte, jak to nabízíte a komu. Tam bývá totiž nejvíce chyb. A poradit se s někým, kdo vám rozumí, naceňuje dnes a denně a zná český trh. Pomůže vám ty chyby odhalit a nastavit to správně.

Takže nakonec klientka z naší konzultace odcházela s přesným návodem jak postupovat. A s konstatováním, že školení bylo naprosto přínosné a výživné.

Zainvestujte do sebe a pořiďte si školení, které jsme převedli do online podoby.  Obsahuje i tu danou konzultaci se mnou. 

Zainvestujte do sebe a obchodně se vzdělávejte.

Jedná se o uživatelsky přívětivě zpracované záznamy ze školení, které se uskutečnilo v únoru 2023 se skupinou pokročilých advokátů a majitelů kanceláří a které jsme převedli do online podoby. Výhodou je, že můžete studovat podle svého tempa – rychle nebo pomalu, jak potřebujete. Na závěr máte osobní konzultaci se mnou.

Jste zvědaví, co si že školení odnesete a v čem se výrazně posunete?  Podívejte se na osnovu školení.