4-TÝDENNÍ OBCHODNĚ-STRATEGICKÝ
ONLINE PROGRAM PRO ADVOKÁTY


MISTR CENOTVORBY

Advokáti, naučte se správně
naceňovat a prodávat své
právní služby


Získejte

konkrétní postupy naceňování
vyšší sebejistotu a
umějte si svou cenu obhájit


Kdy? 4.1.2021 - 29.1.2021

V PRŮBĚHU PROGRAMU:

se podíváme jak to máte teď a jakého stavu chcete dosáhnout

identifikuji chyby, vytvořím strategii

naučím vás 10 konkrétních postupů pro nejčastější situace

dostanete osobní podporu a 2 online tréninky situací

TENTO PROGRAM JE PRO VÁS, JESTLIŽE:

TÉMATA, KTERÝM SE BUDEME VĚNOVAT:

2 klíčové vzorečky pro správné naceňování

transakční zakázky vs. právní zastupování

jednorázový klient vs. opakující se klient

klientská práce online a její specifika

výjezdy ke klientovi, práce offsite

jak zefektivnit uzavírání zakázek

jak zajistit, že mi zaplatí

kdy a jak zakázky domlouvat

Nejčastější otázky a odpovědi

Varianta PREMIUM je naprosto ideální pokud v naceňování úplně plavete. Varianta BASIC je naopak ideální pro ty z vás, kdo máte většinu cenotvorby zvládnutou potřebujete ujištění, že to děláte dobře, a jste přesvědčeni, že studium zvládnete samostudiem.

Pokud máte offline kancelář, ale zatím se jí nedaří, jak byste si představovali, a chcete se naučit, jak v těchto náročných časech efektivně prodávat a obchodovat, pak je tento program pro vás ideální.

Ano, když si zvolíte verzi PREMIUM,  budete ji mít prostřednictví každotýdenních online konzultací a online tréninků. 

Program začíná oficiálně 4.1.2021. Ovšem když si koupíte program ve variantě PREMIUM do 17.11.2020, budeme mít první strategickou konzultaci ještě letos. Takže můžete udělat pár klíčových úprav a vydělat více peněz ještě do vánoc.

Varianta BASIC je samostudium – každý pátek dostáváte do mailu odkaz na modul týdne, který obsahuje audio-, video- a pdf výuku. Varianta PREMIUM obsahuje to kromě zmíněné výuky plno mé osobní podpory, 2 online konzultace/tréninky a webinář s case studies.

Ano, po celou dobu programu pro vás budou pro vás k dispozici záznamy, které si můžete přehrát kolikrát potřebujete.

Tento program je vhodnější pro ty, kteří již mají klienty, a potřebují byznys zlepšit. Nicméně pokud máte komunitu nebo velkou síť kontaktů, tak je vhodný i pro vás.

Dejte nám vědět. Poradíme vám jak na to.


MŮŽETE SI VYBRAT ZE 2 VARIANT PROGRAMU:


Varianta BASIC
4-týdenní videovýuka
(samostudium)


Varianta PREMIUM

4-týdenní videovýuka
+ osobní podpora
+ osobní trénink

po dobu 4 týdnů dostáváte každý pátek audio-, video- a pdf výuku, která obsahuje vždy rozbor 2 nejčastějších situací (témat) v advokacii, v nichž naceňování potřebujete, popis chyb, které se nejčastěji v těchto situacích dělají a k tomu návod krok za krokem jak postupovat časově a finančně efektivněji + pracovní listy k samostatnému vypracování

 

to, co ve variantě BASIC a k tomu:

1h online konzultace jak to máte teď a jakého stavu chcete dosáhnout, identifikuji chyby a navrhnu strategii (proběhne v 1. týdnu)

2h online konzultací pro řešení vlastních situací nebo online trénink (nácvik situací jak je správně řešit) dle vlastního výběru (proběhne v 2. a 3. týdnu)

1h webinář: 10 největších průšvihů při naceňování v advokátní kanceláři a co s nimi – case studies (proběhne ve 4. týdnu)

HODNOTA, KTEROU ZÍSKÁTE:

kompletní sada materiálů, kde budete mít pěkně na jednom místě zpracováno 8 nejčastějších situací v advokacii, v nichž naceňování potřebujete, a návod jak dělat naceňování efektivněji, tj. za méně času a víc peněz, přístup k výuce

přístup k výuce dalších 12 měsíců po skončení kurzu

to, co ve variantě BASIC a k tomu:

okamžité zlepšení ohledně času i peněz

získáte větší sebedůvěru

budete mít jistější vystupování

budete si umět stát za svou cenou a obhájit ji

budete umět lépe jednat s klienty o ceně

můžete odcházet dřív domů za rodinou 

...pro mnohé hodnota v řádu statisíců, pro jiné dokonce hodnota nevyčíslitelná


POKUD

jste rozhodnutí, že se už konečně chcete mít líp

chcete rozumět, co děláte špatně

chcete umět naceňovat správně

potřebujete osobní podporu

chcete dojednávat zakázky rychleji

chcete získat větší sebejistotu

V tom případě jste tu správně!

Tento program jsem připravila právě pro vás.

Dobrý den,

jmenuji se Lucie a jako právnička s vášní pro obchod již 10. rokem vedu úspěšnou online advokátní kancelář. Právničkám, mediátorkám a majitelkám advokátních kanceláří v jedné osobě pomáhám objevit jejich unikátní know-how a přetvořit ho do prémiových produktů, díky čemuž dosahují vyšších a pravidelných příjmů, a mají znovu radost ze svého podnikání. Dlouhodobě se vzdělávám v zahraničí od nejlepších odborníků na strategie, prodej a marketing a sleduji celosvětové i české trendy, díky čemuž jsem vytvořila unikátní strategii a metodiku, která na českém trhu funguje. Za své aktivity v oblasti právních inovací, jako je úspěšná právně-daňová kniha pro hostitele přes Airbnb nebo první coworking exkluzivně pro právníky, jsem byla v roce 2016 mediálním domem Ekonomia jmenována Inovativním právníkem roku. 

Pokud chcete konečně umět naceňovat správně, rychleji a s lepšími výsledky, těším se na vás uvnitř programu.


Kolik tento program stojí?
Roky zkušeností, drahé kurzy v zahraniční od těch nejlepších byznys mentorů, testování, přizpůsobování na českého klienta, zapracování českých advokátních předpisů, vám přináším v češtině a za zlomek ceny.


Varianta BASIC
5 000 Kč + DPH


Varianta PREMIUM
16 525 Kč + DPH
(21% OFF)

Chci se přihlásit do programu

3 BONUSY ZA PŘIHLÁŠENÍ DO 6.12.2020

BONUS 1: zvýhodněná cena 16 525 Kč + DPH. Poté bude o 21% + DPH dražší. 

BONUS 2: úvodní strategická konzultace + 2 klíčové vzorečky v pondělí 7.12.2020 (namísto v lednu). Můžete je zavést hned a do vánoc ještě stihnout vydělat víc peněz.

BONUS 3: Audit webu řeknete mi, kdo je vaše cílová skupina, já prostuduji váš web a dám vám zpětnou vazbu a 3 doporučení na zlepšení. 

Kurz se mi líbil a přinesl mi řadu nových myšlenek do rozvoje mého podnikání 
v oboru. Seznámila jsem se s mnoha 
online nástroji, ujasnila si, jak se chci 
prezentovat ve velmi konkrétním zaměření 
a dostala řadu tipů, jak propagovat své služby.
JUDr. PhDr. Melinda Vrajíková, LL.M., mediátorka
absolventa kurzu Jak oslovovat klienty
Než jsem přišla k Lucce do programu Smart Creative, byla jsem v advokacii úplně ztracená. Po dvou a půl letech víkendové advokacie s dvěma malými dětmi (prací po nocích a víkendech) jsem byla vyčerpaná, bez stálých klientů a hlavně bez vize, kam vlastně chci směřovat a čemu se věnovat. Měla jsem pocit, že musím dělat všechno, pro všechny, ideálně hned a zadarmo (skoro). Během programu Smart Creative jsem našla svého ideálního klienta, vizi do budoucna a hlavně jsem se naučila říkat ne bez větších výčitek. Díky Lucčině vedení a připomínkám se mi podařilo najít ideální obor a připravit nabídku, která má smysl pro mě i mé klienty. Účast na programu Smart Creative mi pomohla najít sebevědomí navázat spolupráci se společností, která se zabývá i školeními v oblasti, která je mi nejbližší.
Mgr. Bc. Eliška Wellech, advokátka
absolventa programu Smart Creative
 
Kurz „Jak oslovovat klienty“ je velmi originální a zajímavý, a to nejen pro začínající advokáty. I jako advokátka se 17ti lety zkušeností v advokacii jsem si v něm našla spoustu AHA momentů, které se chystám uvést do své každodenní praxe. A rozhodně není jen o klientech, kurz zabíhá i do dalších oblastí, jejichž prozkoumání a vylepšení je pro úspěch nezbytné. Tento kurz vřele doporučuji.
JUDr. Ing. Martina Kačerová, advokátka
absolventa kurzu Jak oslovovat klienty

Upozornění: Jsem přesvědčená o kvalitě programu a o tom, že vám pomůže dosáhnout vašeho cíle. Proto není možné žádat o vrácení peněz za program po jeho zaplacení. I když je během tohoto 4týdenního programu absolutně reálné zlepšit naceňování, nemůžeme převzít odpovědnost za vaše výsledky. Pokud přijmete opatření a provedete strategie, uvidíte hmatatelné výsledky, ale ty se budou lišit kancelář od kancelář a budou záviset na řadě faktorů (jako je velikost publika, vaše aktivita, předchozí úsilí atd.).

© Copyright 2020 – Next Legal s.r.o. | Podmínky | Ochrana osobních údajů | Kontakt