Next Legal Academy

Upgradněte svůj advokátní a poradenský byznys

Vydejte se na osvědčenou cestu jak pracovat ve svých silných stránkách, jak získat víc klientů, umět prodávat své právní služby a najít úspěch a rovnováhu.

lucie_portret

Pravděpodobně jste tady, protože

Poznáváte se?

  • bojujete s výkyvy v zakázkách a příjmech
  • stav vašeho účtu neodpovídá usilí, které do práce vkládáte
  • nevíte, jak najít lepší klienty
  • každý příjem musíte tvrdě aktivně odpracovat
  • neumíte naceňovat své právní služby
  • nemáte žádný soukromý život

Vím jaké to je...

Vím, jaké to je zaseknout se a nevědět jak dál. Rozhodli jste se začít podnikat, nebo již podnikáte, ale ten správný podnikatelský nápad tam prostě není, nebo si stále nejste jisti, jde to ztuha a každý měsíc bojujete s pokrytím fixních nákladů nebo zda si vezmete výplatu. Stále dokola přemýšlíte a mluvíte o všech možných nápadech, ale pořád nemáte jasno, jak dál postupovat.

... a také vím, co s tím:

Takže budete:

Představuji vám OBCHODNÍ ŠKOLU pro právníky

Next Legal Academy

Vstupte do této obchodní školy pro právníky, kde získáte přesné strategie, návody, vedení a přímou podporu, které potřebujete k vytvoření úspěšné advokátní kanceláře, právní praxe (mediátoři, patentoví zástupci) a úspěšnému online podnikání v právní oblasti. 

Můžete si vybrat ze 4-týdenních, 3-měsíčních a 5-měsíčních programů.

Po jejich absolvování máte hmatatelné výsledky. Ne, vlastně už v jejich průběhu.

Tato škola je pro vás, pokud chcete mít vyšší příjmy za kratší čas, chcete pracovat efektivně a být v rovnováze, a už nechcete přešlapovat na místě.

Jmenuji se JUDr. Lucie Radkovičová 

a jsem advokátka s obchodním myšlením a byznys stratég. Přes 15 let vedu úspěšnou online advokátní kancelář a před 3 lety jsem se rozhodla dát plný průchod své vášni a talentům a založila k tomu obchodní školu pro právníky Next Legal Academy. 

Advokátkou jsem nadále, ovšem už jen pro vybrané strategické projekty, díky čemuž klienti dosahují vyšších zisků (viz moje případové studie). Byznys stránka advokacie a poradenského byznysu je něco, čemu se věnuji dlouhodobě.

Advokátům, mediátorům a majitelům advokátních kanceláří a konzultantům ukazuji osvědčené cesty jak pracovat ve svých silných stránkách, jak získat víc klientů, umět prodávat své právní služby za hodnotu (ne hodinovku) a najít úspěch a rovnováhu.

Dlouhodobě se vzdělávám v zahraničí od nejlepších odborníků na strategie, prodej a marketing a sleduji celosvětové i české trendy, díky čemuž jsem vytvořila unikátní strategii a metodiku, která na českém trhu funguje.

Za své aktivity v oblasti právních inovací, jako je úspěšná právně-daňová kniha pro hostitele přes Airbnb nebo první coworking exkluzivně pro právníky, jsem byla v mediálním domem Ekonomia jmenována Inovativním právníkem roku. Od roku 2021 jsem členkou kontrolní rady stížnostní sekce ČAK a od roku 2022 konzultantkou Global Legal Leaders.

Pokud chcete zjistit, jak vytvořit prémiové a pravidelné příjmy a přitom mít čas i soukromý život, jste tu správně.

Chcete se krátce poradit o své aktuální situaci? 

Zarezervujte si krátký telefonát.

REFERENCE

Kurz "Jak oslovovat klienty" je velmi originální a zajímavý, a to nejen pro začínající advokáty. I jako advokátka se 17ti lety zkušeností v advokacii jsem si v něm našla spoustu AHA momentů, které se chystám uvést do své každodenní praxe. A rozhodně není jen o klientech, kurz zabíhá i do dalších oblastí, jejichž prozkoumání a vylepšení je pro úspěch nezbytné. Tento kurz vřele doporučuji.
JUDr. Ing. Martina Kačerová, advokátka
absolventka kurzu Jak oslovovat klienty
Mám zavedenou kancelář se specializací na právo duševního vlastnictví a obchodní školení mě obohatilo o cenné rady jak získat nové klienty, jak vylepšit komunikaci s nimi, jak zefektivnit organizaci a plánování práce, a jak ještě více propracovat cenu a hodnotu mých služeb. Přínosné bylo také zjištění, že je nás více etablovaných advokátů, kteří řeší podobné podnikatelské věci, a také diskuze s nimi. Strategie, které jsem si ze školení odnesla pro mě představují reálnou hodnotu, kterou v rámci svého podnikání bezpochyby využiji a mnohonásobně zúročím. Každému advokátovi, který právě zvažuje, zda do školení investovat, bych připomněla, že rozvoj advokátní kanceláře v dnešní době nezajistí pouze poskytování právních služeb na vysoké úrovni, nýbrž jejich úzké a efektivní propojení s byznysovou stránkou výkonu advokacie. Při tom vám Lucie dokáže být skvělým průvodcem a mentorem..
JUDr. Simona Hejdová, advokátka, patentová zástupkyně a partnerka Pluto legal s.r.o., Brno
absolventka obchodního školení Založení a vedení AK prakticky 2.0., klientka na 1:1 business mentoring
Právě jsem dokončil víkendové obchodní školení pro pokročilé advokáty a majitele adv. kanceláří u JUDr. Lucie Radkovičové, advokátky a byznys mentorky. Nejvíc se mi na školení líbila část věnovaná reklamě, marketingu a software. Strategie, které jsem získal ze školení, mají nevyčíslitelnou hodnotu pro mé podnikání v příštích 12 měsících. Každému advokátovi a/nebo majiteli firmy, který se právě rozhoduje, zda si školení koupit, bych řekl, ať neváhá tak ihned učinit.
Před programem Smart Creative jsem byla na samém začátku své kariéry. Mám dvě děti (7 let a 2 roky) a toho času jsem stále na rodičovské dovolené. Cítila jsem, že ale nechci být nejdřív jen doma s dětmi a pak zase už jen v práci, že chci kombinovat svou kariéru a péči o děti tak, aby to vyhovovalo mně i rodině. A přesně v ten moment mi přišel do cesty program Smart Creative, který mi ukázal, že jde podnikat zcela svobodně. Můj produkt je advokátní a mediační online program Mírumilovný rozvod. Líbí se mi, že kombinuji vše, co mám vystudované, tedy právo, diplomacii a mediaci a že to má přesah i v té lidské rovině, protože je to moje srdcovka. To, že jsem toto téma v sobě objevila je díky Lucčinému skvělému vedení. Do programu jsem vstupovala s tématem oddlužení, ale nebyla jsem si zcela jistá. Teď jsem nadšená, že dělám to, co mě baví a na co mám talent. Sama bych tento produkt nevytvořila, ani za 10 týdnů a možná ani nikdy. Program SC mi dodal odvahu a víru v sebe sama. Nebylo to vždy jednoduché, ale díky Lucce jsme to zdárně dotáhli do konce. Dokáže člověka popostrčit v pravý čas 🙂 Lucka má dar vytáhnout z člověka to nejlepší, jeho silné stránky a talenty, a vytvořit byznys strategii přesně na míru. Určitě doporučuji SC program a Lucku jako mentorku těm, kteří chtějí ve svém byznysu více svobody, najít si své téma a získat adekvátní finanční ohodnocení.
Mgr. Ing. Vanda Gospodinová, LL.M, advokátka
absolventka programu Smart Creative
Nejpřínosnější pro mě byly roleplays, kde jsme si hráli obchodní hovor. Do té doby jsem měla problém klientům říct, když zavolali, kolik to bude stát. Hraní rolí mi pomohlo přenastavit si myšlení o tom, jak komunikovat cenu. Na individuální konzultaci jsme se věnovaly mým dotazům na cenotvorbu za hodnotu a jak tvořit parametry a přidané hodnoty mých služeb.
Mgr. Eliška Valíčková, advokátka
absolventka kurzu Založení a vedení AK prakticky 2.0.
Kurz se mi líbil a přinesl mi řadu nových myšlenek do rozvoje mého podnikání v oboru. Seznámila jsem se s mnoha online nástroji, ujasnila si, jak se chci prezentovat ve velmi konkrétním zaměření a dostala řadu tipů, jak propagovat své služby.
JUDr. PhDr. Melinda Vrajíková, LL.M., mediátorka
absolventa kurzu Jak oslovovat klienty​
Kurz mne zaujal velkou řadou praktických zkušeností a rad, jak postupovat při výběru a získávání svých klientů a jejich udržování. Oceňuji čas a interaktivní přístup lektorky a její úsilí vysvětlit případné dotazy účastníků.
Ing. Mgr. Bc. Petr Molnár, advokát
absolvent kurzu Jak oslovovat klienty

Co vám obchodní škola pro právníky dá?

PROGRAMY

Pro začínající i pokročilé právníky a podnikatele

Obchod a řízení

7LiveDays online vzdělávací program

✓ Pro advokáty a poradce

✓ Úvodní program o tom, jak začít obchodně přemýšlet o svých právních a poradenských službách

✓ Obsahuje 60 lekcí (sedm 40-60min videí a sedm sad cvičení – viz osnova)

✓ Přístup k programu na 6 měsíců

Online obchodní program s osobní podporou

✓ Pro pokročilé advokáty a majitele malých a středně velkých advokátních kanceláří

Komplexní obchodní program (viz osnova)

✓ Strategie a cvičení pro získávání klientů, naceňování služeb, marketing, využití aplikací (CMR atd.)

✓ Praktické roleplys telefonátů a jednání s potenciálními klienty se zpětnou vazbou

Přístup k programu na 6 měsíců

Obchodní tréninky

Jednorázový obchodní tréninik

✓ Přijďte na jeden 1,5h trénink a nahlédněte jak vypadá konzultativní prodej a zda se ho chcete také naučit

✓ Jako sales trenérka tu svým klientům poskytuji přímou zpětnou vazbu během roleplays

✓ Připravte se cvičmo na jednání, které vás čeká v reálu 

Obchodní tréninky OPTIMUM

✓ Přidejte se k nám na čtyři 1,5h obchodní roleplays v měsíci

✓ Jako sales trenérka tu svým klientům poskytuji přímou zpětnou vazbu během roleplays

✓ Trénujte s námi, co jste se naučili v obchodním programu a udržujte se

Připravte se cvičmo na jednání, které vás čeká v reálu 

Obchodní tréninky PREMIUM

Best deal

Komplexní obchodní vzdělávní, které zahrnuje:

✓ Obchodní program pro advokáty a poradce

✓ Obchodní tréninky OPTIMUM

✓ Záznam z konference Legal Business Day

✓ 7 Live Days online vzdělávací program

Krátké strategické spolupráce

Go online & AI!

 
OBCHODNĚ-STRATEGICKÝ
Set 1:1 online konzultací s nastavením aplikací a zaškolením

✓ Pracujte odkudkoli a kdykoli chcete

✓ Vyřešte nedostatečné využití personálu

✓ Vyřešte vysoké provozní náklady 

✓ Konkrétní kroky a cenu projednáme na úvodním telefonátu 

Funkční recepce - konečně!

OBCHODNĚ-STRATEGICKÝ
Set 1:1 online konzultací, zavedení procesů a systémů

✓ Proměňte vaši recepci v úspěšný prvek firmy

✓ Vyřešte nadměrnou fluktuaci personálu

✓ Uvolněte si ruce pro růst firmy

✓ Konkrétní kroky a cenu projednáme na úvodním telefonátu  

Založení a vedení AK prakticky 2.0

INTENZIVNÍ OBCHODNÍ 
Online program s osobní podporou

✓ Jak mít ziskovou kancelář

✓ Dostatek klientů

✓ Fungující tým

Cena: od 30 000 Kč

Chcete krátkou ukázku, co vám může Akademie přinést?

Stáhněte si ZDARMA

E-BOOK

„50 způsobů jak mohou právníci získat klienty“

Můj tým a já jsme si dali záležet. Pojali jsme ho jako exkluzivního průvodce, který obsahuje hodně věcí out of the box, možná jste o některých dosud ani neslyšeli. Promítla jsem do něho své zkušenosti za víc jak 15 let výkonu advokacie.
 Se všemi těmito způsoby jsem se setkala a většinu z nich úspěšně používám.

E-MAILOVÁ MINISÉRIE

 „Připrav se na UPGRADE svého poradenského byznysu“

Víte proč se vám TĚŽCE shánějí klienti?
Protože míříte na všechny.
Jen ne na svého ideálního klienta.
Víte vlastně, kdo je váš ideální klient? Co ho trápí? Mám pro vás 2 zprávy. Můžete to složitě zjišťovat sami a dlouho s nejistým výsledkem. NEBO. Se mnou. Rychleji. S výsledky. Zaujalo vás to?

Přidejte se k naší nové komunitě

Pro všechny podnikatele ve službách, kteří chtějí poradit a sdílet rady jak uchopit poptávky, jak o nich úspěšně jednat a jak je efektivně zasmluvnit, aby to všechno DOPADLO DOBŘE.

Komunitu jsme spustili v BETA verzi, která je dočasně zdarma za zpětnou vazbu pro prvních 100 členů. Takže nečekejte a pojďte za námi.

Nejoblíbenější epizody z Q&A pro právníky

.