Pravděpodobně jste tady, protože máte zájem otevřít si vlastní advokátní kancelář nebo ji chcete posunout na další úroveň nebo ji toužíte rozšířit do online prostředí. 

Pokud řešíte tyto problémy

nemohu najít dostatek klientů
neumím naceňovat zakázky
prodávám se pod cenou
musím brát vše pro pokrytí fixních nákladů
pořád pracuji a nemám čas na rodinu

Jak vám může online obchodní mentoring pro právníky pomoci?

 • vyjasníte si své potřeby a stanovíte konkrétní cíle
 • rozpoznáte své silné stránky a objevíte svůj přesah
 • vytvoříte si své ideální klienty a zaměřítete se ně
 • nastavíme jasný plán, aby se vám klienti vraceli
 • naučíte se naceňovat zakázky
 • budete oslovovat klienty v souladu s advokátním předpisy
 • naučíte se prodávat s lehkostí
 • vytvoříte si konečně kancelář, jakou jste vždycky chtěli
Před programem Smart Creative jsem byla na samém začátku své kariéry. Mám dvě děti (7 let a 2 roky) a toho času jsem stále na rodičovské dovolené. Cítila jsem, že ale nechci být nejdřív jen doma s dětmi a pak zase už jen v práci, že chci kombinovat svou kariéru a péči o děti tak, aby to vyhovovalo mně i rodině. A přesně v ten moment mi přišel do cesty program Smart Creative, který mi ukázal, že jde podnikat zcela svobodně. Můj produkt je advokátní a mediační online program Mírumilovný rozvod. Líbí se mi, že kombinuji vše, co mám vystudované, tedy právo, diplomacii a mediaci a že to má přesah i v té lidské rovině, protože je to moje srdcovka. To, že jsem toto téma v sobě objevila je díky Lucčinému skvělému vedení. Do programu jsem vstupovala s tématem oddlužení, ale nebyla jsem si zcela jistá. Teď jsem nadšená, že dělám to, co mě baví a na co mám talent. Sama bych tento produkt nevytvořila, ani za 10 týdnů a možná ani nikdy. Program SC mi dodal odvahu a víru v sebe sama. Nebylo to vždy jednoduché, ale díky Lucce jsme to zdárně dotáhli do konce. Dokáže člověka popostrčit v pravý čas 🙂 Lucka má dar vytáhnout z člověka to nejlepší, jeho silné stránky a talenty, a vytvořit byznys strategii přesně na míru. Určitě doporučuji SC program a Lucku jako mentorku těm, kteří chtějí ve svém byznysu více svobody, najít si své téma a získat adekvátní finanční ohodnocení.
Mgr. Ing. Vanda Gospodinová, LL.M, advokátka
absolventa programu Smart Creative

Způsoby mentoringu

Jste připraveni začít?

Zarezervujte si 30min bezplatnou online konzultaci pro rozvoj vašeho advokátního byznysu. 
Popovídáme si o vašich cílech a potřebách. Dozvíte se kroky, které potřebujete pro dosažení své vize podniknout.

Kurz se mi líbil a přinesl mi řadu nových myšlenek do rozvoje mého podnikání v oboru. Seznámila jsem se s mnoha online nástroji, ujasnila si, jak se chci prezentovat ve velmi konkrétním zaměření a dostala řadu tipů, jak propagovat své služby.
JUDr. PhDr. Melinda Vrajíková, LL.M., mediátorka
absolventa kurzu Jak oslovovat klienty​

Jmenuji se Lucie

a jako právnička s vášní pro obchod již 10. rokem vedu úspěšnou online advokátní kancelář. Klientům pomáhám objevit jejich unikátní know-how a přetvořit ho do prémiových produktů, díky čemuž dosahují vyšších zisků (viz moje případové studie). Za své aktivity v oblasti právních inovací, jako je úspěšná právně-daňová kniha pro hostitele přes Airbnb nebo první coworking exkluzivně pro právníky, jsem byla v roce 2016 mediálním domem Ekonomia jmenována Inovativním právníkem roku. Dlouhodobě se vzdělávám v zahraničí od nejlepších odborníků na strategie, prodej a marketing a sleduji celosvětové i české trendy, díky čemuž jsem vytvořila unikátní obchodní strategii a metodiku pro právníky, která na českém trhu funguje. Spojením této metodiky a mé vášně pro technologie učím právníky, jak zefektivnit svou práci, a majitele advokátních kanceláři, jak vytvořit vyšší a pravidelné příjmy a znovuobjevit radost ze svého podnikání.

Co mě vedlo k online obchodnímu mentoringu pro právníky

 • v roce 20010 otevírám vlastní advokátní kancelář a tu v ČR není od koho se učit jak ji vést
 • v letech 2010-2016 se učím na zahraničních školách obchod a marketing advokátní kanceláře
 • v roce 2015 vydávám první právně-daňovou knihu pro pronajímatele přes Airbnb online
 • v roce 2016 zakládám Jurispace - coworking exkluzivně pro advokáty
 • v roce 2017 uvádím na trh můj první kurz pro právníky Ostrý start advokátní praxe
 • v roce 2018 transformuji advokátní kancelář na Next Legal s.r.o.
 • v roce 2019 jsem vystudovala NLP Practitioner
 • v roce 2019 transformuji coworking pro advokáty na online obchodní mentoring pro právníky
 • v roce 2020 studuji online obchod MBA na Somba ve Švýcarsku
Kurz "Jak oslovovat klienty" je velmi originální a zajímavý, a to nejen pro začínající advokáty. I jako advokátka se 17ti lety zkušeností v advokacii jsem si v něm našla spoustu AHA momentů, které se chystám uvést do své každodenní praxe. A rozhodně není jen o klientech, kurz zabíhá i do dalších oblastí, jejichž prozkoumání a vylepšení je pro úspěch nezbytné. Tento kurz vřele doporučuji.
JUDr. Ing. Martina Kačerová, advokátka
absolventa kurzu Jak oslovovat klienty
Kurz mne zaujal velkou řadou praktických zkušeností a rad, jak postupovat při výběru a získávání svých klientů a jejich udržování. Oceňuji čas a interaktivní přístup lektorky a její úsilí vysvětlit případné dotazy účastníků.
Ing. Mgr. Bc. Petr Molnár. advokát
absolvent kurzu Jak oslovovat klienty
Kurz pomůže otevřít oči, pomáhá najít odpověď na otázku, kde a jak hledat klienty. V kurzu jsem si rozšířil obzory o online platformách, které lze v advokacii uplatnit. Zvláště přínosné jsou diskuse s lektorkou a kolegy v rámci Q&A.
Jan Levý, advokát
absolvent kurzu Jak oslovovat klienty