Získejte rady z praxe pro růst vašeho byznysu každé pondělí do vašeho mailboxu

Upgradněte svůj advokátní a poradenský byznys

Vydejte se na osvědčenou cestu jak pracovat ve svých silných stránkách, jak získat víc klientů, umět prodávat své právní služby a najít úspěch a rovnováhu.

Pravděpodobně jste tady, protože

máte zájem otevřít si vlastní advokátní kancelář nebo

ji chcete posunout na další úroveň nebo

ji toužíte rozšířit do online prostředí. 

Stáhněte si zdarma e-book

"50 způsobů jak mohou právníci získat klienty"

.

Poznáváte se?

bojujete s výkyvy v zakázkách a příjmech

stav vašeho účtu neodpovídá usilí, které do práce vkládáte

nevíte, jak najít lepší klienty

každý příjem musíte tvrdě aktivně odpracovat

neumíte naceňovat a své právní služby

nemáte žádný soukromý život

Vím, jaké to je...

Vím, jaké to je zaseknout se a nevědět jak dál. Rozhodli jste se začít podnikat, nebo již podnikáte, ale ten správný podnikatelský nápad tam prostě není, nebo si stále nejste jisti, jde to ztuha a každý měsíc bojujete s pokrytím fixních nákladů nebo zda si vezmete výplatu. Stále dokola přemýšlíte a mluvíte o všech možných nápadech, ale pořád nemáte jasno, jak dál postupovat.

... a také vím, co s tím:

najděte svoje unikátnosti a pracujte chytře

vytvořte si hlavní produkt, který postavíte na svých silných stránkách

naučte se naceňovat a prodávat své právní služby

získejte mentora a podporu po dobu programu

Takže budete:

vydělávat víc peněz za kratší čas

mít dostatečnou rezervu a čas na rodinu

pracovat s lidmi a na zakázkách, které vás těší

mít konečně čas i pro sebe

mít čas věnovat se koníčkům

Představuji vám obchodní školu pro právníky

Přihlaste se do této obchodního školy pro právníky, kde získáte přesné strategie, návody, vedení a přímou podporu, které potřebujete k vytvoření úspěšné advokátní kanceláře, právní praxe (mediátoři, patentoví zástupci) a úspěšnému online podnikání v právní oblasti. Můžete si vybrat ze 4-týdenních, 3-měsíčních a 5-měsíčních programů. Po jejich absolvování máte hmatatelné výsledky.  Tato škola je pro vás, pokud chcete mít vyšší příjmy za kratší čas, chcete pracovat efektivně a být v rovnováze, a už nechcete přešlapovat na místě.

E-book "50 způsobů jak mohou právníci získat klienty"

Jmenuji se Lucie Radkovičová

a jako advokátka s obchodním myšlením a byznys mentorka jsem po více než 12 let vedení úspěšné online advokátní kanceláře Next Legal rozhodla dát plný průchod své vášni a talentům a Next Legal přetransformovala na Obchodní školu pro právníky. Advokátkou jsem nadále, ovšem už jen pro vybrané strategické projekty, díky čemuž klienti dosahují vyšších zisků (viz moje případové studie). Byznys stránka advokacie a poradenského byznysu mě před lety neskutečně chytla. Advokátkám, mediátorkám a majitelkám advokátních kanceláří a konzultantkám ukazuji osvědčené cesty jak pracovat ve svých silných stránkách, jak získat víc klientů, umět prodávat své právní služby za hodnotu (ne hodinovku) a najít úspěch a rovnováhu. Dlouhodobě se vzdělávám v zahraničí od nejlepších odborníků na strategie, prodej a marketing a sleduji celosvětové i české trendy, díky čemuž jsem vytvořila unikátní strategii a metodiku, která na českém trhu funguje. Za své aktivity v oblasti právních inovací, jako je úspěšná právně-daňová kniha pro hostitele přes Airbnb nebo první coworking exkluzivně pro právníky, jsem byla v roce 2016 mediálním domem Ekonomia jmenována Inovativním právníkem roku.

Pokud chcete zjistit, jak vytvořit prémiové a pravidelné příjmy a přitom mít čas i soukromý život, jste tu správně.

21 dnů nabitých inspirací o advokátním byznysu, marketingu a pěstování rovnováhy  

Nestihli jste event? Získejte každý den 1 video do vašeho mailboxu a bonusové materiály k tomu.

Reference

Před programem Smart Creative jsem byla na samém začátku své kariéry. Mám dvě děti (7 let a 2 roky) a toho času jsem stále na rodičovské dovolené. Cítila jsem, že ale nechci být nejdřív jen doma s dětmi a pak zase už jen v práci, že chci kombinovat svou kariéru a péči o děti tak, aby to vyhovovalo mně i rodině. A přesně v ten moment mi přišel do cesty program Smart Creative, který mi ukázal, že jde podnikat zcela svobodně. Můj produkt je advokátní a mediační online program Mírumilovný rozvod. Líbí se mi, že kombinuji vše, co mám vystudované, tedy právo, diplomacii a mediaci a že to má přesah i v té lidské rovině, protože je to moje srdcovka. To, že jsem toto téma v sobě objevila je díky Lucčinému skvělému vedení. Do programu jsem vstupovala s tématem oddlužení, ale nebyla jsem si zcela jistá. Teď jsem nadšená, že dělám to, co mě baví a na co mám talent. Sama bych tento produkt nevytvořila, ani za 10 týdnů a možná ani nikdy. Program SC mi dodal odvahu a víru v sebe sama. Nebylo to vždy jednoduché, ale díky Lucce jsme to zdárně dotáhli do konce. Dokáže člověka popostrčit v pravý čas 🙂 Lucka má dar vytáhnout z člověka to nejlepší, jeho silné stránky a talenty, a vytvořit byznys strategii přesně na míru. Určitě doporučuji SC program a Lucku jako mentorku těm, kteří chtějí ve svém byznysu více svobody, najít si své téma a získat adekvátní finanční ohodnocení.
Mgr. Ing. Vanda Gospodinová, LL.M, advokátka
absolventa programu Smart Creative
Kurz se mi líbil a přinesl mi řadu nových myšlenek do rozvoje mého podnikání v oboru. Seznámila jsem se s mnoha online nástroji, ujasnila si, jak se chci prezentovat ve velmi konkrétním zaměření a dostala řadu tipů, jak propagovat své služby.
JUDr. PhDr. Melinda Vrajíková, LL.M., mediátorka
absolventa kurzu Jak oslovovat klienty​
Kurz "Jak oslovovat klienty" je velmi originální a zajímavý, a to nejen pro začínající advokáty. I jako advokátka se 17ti lety zkušeností v advokacii jsem si v něm našla spoustu AHA momentů, které se chystám uvést do své každodenní praxe. A rozhodně není jen o klientech, kurz zabíhá i do dalších oblastí, jejichž prozkoumání a vylepšení je pro úspěch nezbytné. Tento kurz vřele doporučuji.
JUDr. Ing. Martina Kačerová, advokátka
absolventa kurzu Jak oslovovat klienty
Kurz mne zaujal velkou řadou praktických zkušeností a rad, jak postupovat při výběru a získávání svých klientů a jejich udržování. Oceňuji čas a interaktivní přístup lektorky a její úsilí vysvětlit případné dotazy účastníků.
Ing. Mgr. Bc. Petr Molnár, advokát
absolvent kurzu Jak oslovovat klienty

Programy

pro začínající právníky

samostatní advokáti, mediátoři, patentoví zástupci

pro pokročilé právníky

advokáti, mediátoři, majitelé malých a středních AK

pro podnikatele

tvořící právní produkty v online světě

Nenašli jste řešení na svůj problém? Chcete probrat možnosti 1:1 spolupráce?

Epizody z Q&A pro právníky

Hodnota toho, co vám obchodní škola pro právníky dá

jasné vize, strategie, priority a první kroky pro budování ziskové kanceláře

cenová strategie, provázaný systém produktů 

marketingový plán pro prodej produktu a získání pozice na trhu

ucelené metodiky, pomocí které si můžete sami tvořit další příjmy

lepší efektivita práce a procesy

opětovné získání radosti z budování kanceláře a čas na soukromý život

.