K dispozici po omezenou dobu.

Přelomový rok 2021

Vytvořte si covid-free právní praxi a restrukturalizujte celý svůj byznys

Komplexní 3-fázový program pro růst vašeho byznysu v roce 2021

Advokáti, využijte
online na maximum a získejte prostor na rozvoj byznysu

Advokáti, naučte se správně naceňovat a prodávat své právní služby

Advokáti, vytvořte si online stabilní příjem a dosáhněte svobody

Vytvořte si funkční byznys během 5ti měsíců

Připojte se do obchodně-strategického programu pro advokáty a získejte podporu, kterou potřebujete pro přechod do online, správné naceňování stávajících zakázek a tvorbu a prodej svého nového online stabilního příjmu.

Poznáváte se?

bojujete s výkyvy v zakázkách a příjmech

berete i to, co nechcete, abyste zaplatili fixní náklady

každý příjem musíte tvrdě aktivně odpracovat

máte naprosto nestabilní cashflow

nemáte čas na růst a lepší zakázky

Potřebujete...

přejít do onlinu?

najít vhodné nástroje a ty efektivně využívat?

vytvořit/dotvořit ideálního klienta?

umět lépe naceňovat zakázky?

zlepšit marketing?

Vím, jaké to je...

Vím, jaké to je zaseknout se a nevědět jak dál. Rozhodli jste se začít podnikat nebo již podnikáte, ale ten správný podnikatelský nápad tam prostě není, nebo si stále nejste jisti, jde to ztuha a každý měsíc bojujete s pokrytím fixních nákladů nebo zda si vezmete výplatu. Stále dokola přemýšlíte, jak byznys zlepšit, mluvíte o všech možných nápadech, ale pořád nemáte jasno, jak dál postupovat. Zjistili jste, že bez mentoringové podpory, ideálně někoho, kdo už ve vaší kůži byl, to nedáte.

A také vím, co s tím:

Představuji vám obchodně-strategický program o 3 fázích, které jsou klíčové k tomu, aby byl váš rok 2021 přelomový:

Připojte se do tohoto obchodně-strategického mentoringového programu, kde získáte přesné strategie, návody, vedení a přímou podporu, které potřebujete pro přechod do online, lepší naceňování a vytvoření online stabilního příjmu – za pouhých 14 týdnů (Intenzivní varianta) nebo za 20 týdnů (Klasická varianta). Tento program je pro vás, pokud chcete nahradit zastaralé postupy online nástroji, ale nevíte jak na to, pokud chcete konečně umět správně naceňovat své služby a dosahovat vyšších příjmů HNED a dále pokud si chcete vytvořit svůj jedinečný produkt, který budete umět prodávat i promovat  – a to ať jste offline kancelář se zájmem rozšířit se do online prostředí nebo jste online kancelář a chcete se posunout na další úroveň. Navíc nemusíte čekat, až uplyne celých 14 týdnů, než začnete na trh uvádět své nové produkty a prodávat své nabídky … naučíte se připravit i krátkodobé nabídky, které budou vašim odrazovým můstkem k dlouhodobým nabídkám.

Co obsahuje

online členský přístup k video výuce a úkolům

týdenní e-maily s odkazem na video výuku a úkoly

individuální přístup a osobní podpora

pracovní šablony s každým zadáním

12měsíční přístup k programům

Osnova v týdnech

Můžete si vybrat ze 2 časových variant programu: 

Intenzivní 14 týdenní program 

Klasický 20ti týdenní program

Reference

Před programem Smart Creative jsem byla na samém začátku své kariéry. Mám dvě děti (7 let a 2 roky) a toho času jsem stále na rodičovské dovolené. Cítila jsem, že ale nechci být nejdřív jen doma s dětmi a pak zase už jen v práci, že chci kombinovat svou kariéru a péči o děti tak, aby to vyhovovalo mně i rodině. A přesně v ten moment mi přišel do cesty program Smart Creative, který mi ukázal, že jde podnikat zcela svobodně. Můj produkt je advokátní a mediační online program Mírumilovný rozvod. Líbí se mi, že kombinuji vše, co mám vystudované, tedy právo, diplomacii a mediaci a že to má přesah i v té lidské rovině, protože je to moje srdcovka. To, že jsem toto téma v sobě objevila je díky Lucčinému skvělému vedení. Do programu jsem vstupovala s tématem oddlužení, ale nebyla jsem si zcela jistá. Teď jsem nadšená, že dělám to, co mě baví a na co mám talent. Sama bych tento produkt nevytvořila, ani za 10 týdnů a možná ani nikdy. Program SC mi dodal odvahu a víru v sebe sama. Nebylo to vždy jednoduché, ale díky Lucce jsme to zdárně dotáhli do konce. Dokáže člověka popostrčit v pravý čas 🙂 Lucka má dar vytáhnout z člověka to nejlepší, jeho silné stránky a talenty, a vytvořit byznys strategii přesně na míru. Určitě doporučuji SC program a Lucku jako mentorku těm, kteří chtějí ve svém byznysu více svobody, najít si své téma a získat adekvátní finanční ohodnocení.
Mgr. Ing Vanda Gospodinová, LL.M
reference od klienta
Kurz se mi líbil a přinesl mi řadu nových myšlenek do rozvoje mého podnikání v oboru. Seznámila jsem se s mnoha online nástroji, ujasnila si, jak se chci prezentovat ve velmi konkrétním zaměření a dostala řadu tipů, jak propagovat své služby.
JUDr. PhDr. Melinda Vrajíková, LL.M., mediátorka
absolventa kurzu Jak oslovovat klienty​
Kurz "Jak oslovovat klienty" je velmi originální a zajímavý, a to nejen pro začínající advokáty. I jako advokátka se 17ti lety zkušeností v advokacii jsem si v něm našla spoustu AHA momentů, které se chystám uvést do své každodenní praxe. A rozhodně není jen o klientech, kurz zabíhá i do dalších oblastí, jejichž prozkoumání a vylepšení je pro úspěch nezbytné. Tento kurz vřele doporučuji.
JUDr. Ing. Martina Kačerová, advokátka
absolventa kurzu Jak oslovovat klienty
Kurz mne zaujal velkou řadou praktických zkušeností a rad, jak postupovat při výběru a získávání svých klientů a jejich udržování. Oceňuji čas a interaktivní přístup lektorky a její úsilí vysvětlit případné dotazy účastníků.
Ing. Mgr. Bc. Petr Molnár, advokát
absolvent kurzu Jak oslovovat klienty

Máte otázky? Zajímá vás, zda je pro vás Smart Creative Program to pravé?

Jsem tu, abych vám pomohla! Zarezervujte si 15minutový hovor se mnou kliknutím na následující tlačítko:

Co vám program dá:

Tento program je vytvořen tak, abyste se naučili co co je online kancelář (tu vám zavedeme), jak naceňovat správně stávající zakázky a jak vytvořit, prodávat a promovat váš nový hlavní produkt. Během 14 týdnů (intenzivní varianta) nebo 20 týdnů (klasická varianta) uděláte ve své kanceláři mnohem větší pokrok než dosud, kdy jste na všechno to přemýšlení sami.

Mou vášní je objevovat v lidech jejich silné stránky a talenty, o kterých ani nevěděli nebo je někdo zašlapal, a přetvořit je do produktu, který jim přináší průběžné a vyšší zisky a do byznysu, který vždycky chtěli. Tento program vám pomůže silné stránky do/objevit, přetavit je do stabilního příjmu, pomůže vám vystoupit z davu a zaujmout.

Pomocí promyšlených a na sebe navazujících modulů projdete od zavedení online kanceláře, přes správné naceňování zakázek až k tvorbě, prodeji a promování nového produktu.

Tento osobní program je vhodný pouze pro ty, kteří jsou připraveni věnovat tvorbě stabilního příjmu cca 16 hodin týdně po dobu 14 týdnů (intenzivní varianta) nebo 8 hodiny týdně po dobu 5 měsíců (klasická varianta). Můžete jít sami - pomalu a cestou pokusů a omylů, ztráty času a peněz nebo jít se mnou rychleji a jistěji.

Díky tomuto programu vás bude budování kanceláře opět bavit, budete vědět jak na vyšší příjmy a získáte víc sebejistoty. Tento program vám doslova změní každodenní život. To nejsou moje slova, ale slova mých studentů. Pokud jste připraveni zamakat, tak tento program je pro vás to pravé.

Můj příběh

Advokátní kancelář jsem začala budovat před 10 lety na mateřské a měla jsem jen 2 věci: odhodlání začít “teď nebo nikdy” a možnost investovat víc času než peněz. Ze začátku jsem pokrývala pouze náklady a byla jsem na všechno sama, v domnění, že všechno se bude pomaličku zlepšovat. Učením v zahraničí, testováním, implementací, vyhodnocováním, vytrvalostí se mi to postupně zlepšovalo, ale pořád to nebylo ono. Naprostý průlom byl můj první online příjem. Tehdy poprvé jsem začala zažívat svobodu a úlevu v tom, že peníze chodí i v době, kdy pečuji o děti, že mám pokryté fixní náklady a tím pádem mám každý týden čas na strategii a rozvoj specializace. Mám vyšší a stabilnější příjmy, které každý rok zdvojnásobuji.  A pracuji za hodnotu, ne za hodinovku. 

Nejčastější otázky a odpovědi

Ano, rozhodně. Tento program je navržen tak, abyste zavedením online kanceláře získali víc prostoru pro rozvoj, aby vás podržel v krizi tím, že se naučíte správně naceňovat zakázky a získat vyšší příjmy HNED a aby vás naučil tvořit a prodávat váš hlavní produkt – váš stabilní příjem. Díky němu budete pracovat chytřeji. Chytřeji = víc peněz a víc volného času pro sebe, rodinu a konečně i pro své koníčky.

Pokud máte online kancelář, ale zatím se jí nedaří, jak byste si představovali, a chcete se naučit, jak v těchto náročných časech efektivně prodávat a obchodovat, pak je tento program pro vás ideální.

Ano, budete ji mít prostřednictví online konzultací. Když zvolíte Intenzivní 14ti týdenní variantu, tak budete mít online konzultaci 1x týdně a když zvolíte klasickou 20ti týdenní variantu, tak budete mít online konzultaci 1x za 14 dnů. Konzultace jsou pro stanovení konkrétní strategie, dotazy k video výuce, cvičením, které máte vypracovat a k tomu, co vás trápí u tématu daného týdne a potřebujete rozlousknout. 

Bonusová konzultace probíhá ve čtvrtek 5.11.2020 a oficiálně začínáme 9.11.2020, kdy dostanete první výukové video.

Program probíhá v týdenních modulech. Obsah a podporu získáte prostřednictvím vzdělávací platformy, emailů a online konzultací. V pondělí se koná online zadávací konzultace s úkoly na daný týden. Ve čtvrtek daného týdne probíhá se mnou druhá online konzultace na Zoom (online konferenční platformě). Všechny hovory se zaznamenávají, takže je můžete sledovat později v průběhu programu.

Ano, po celou dobu programu pro vás budou pro vás k dispozici záznamy, které si můžete přehrát kolikrát potřebujete.

Tento program je vhodnější pro ty, kteří již mají klienty, a potřebují byznys zlepšit. Nicméně pokud máte komunitu nebo velkou síť kontaktů, tak je vhodný i pro vás.

Dejte nám vědět. Poradíme vám jak na to.

Hodnota toho, co získáte z tohoto programu

jasné vize, strategie, priority a první kroky pro budování ziskové kanceláře

cenová strategie hlavního produktu

marketingový plán pro prodej hlavního produktu

ucelená metodika, pomocí které si můžete sami tvořit další příjmy

lepší efektivita, práce a vyšší příjmy

opětovné získání radosti z budování kanceláře a větší sebejistota

Kolik tento program stojí?

Roky zkušeností, drahé kurzy v zahraniční od těch nejlepších, testování, přizpůsobování na český trh vám přináším v češtině a za zlomek ceny.

jednorázově 90 000 Kč + DPH

3 splátky po 36 000 Kč + DPH (Intenzivní varianta – 14 týdnů)

5 splátek po 21 600 Kč + DPH (Klasická varianta – 20 týdnů)

Objednejte si program ještě dnes

Upozornění: Jsem přesvědčená o kvalitě kurzu a o tom, že vám pomůže dosáhnout vašeho cíle. Proto není možné žádat o vrácení peněz za kurz po jeho zaplacení. I když je během tohoto 14týdenního/5měsíčního programu absolutně reálné vytvořit a začít prodávat online pasivní příjem, nemůžeme převzít odpovědnost za vaše výsledky. Pokud přijmete opatření a provedete strategie, uvidíte hmatatelné výsledky, ale ty se budou lišit kancelář od kancelář a budou záviset na řadě faktorů (jako je velikost publika, vaše aktivita, předchozí úsilí atd.).

© Copyright 2020 – Next Legal s.r.o. | Podmínky | Ochrana osobních údajů | Kontakt