Smart Creative Program

Advokáti, vytvořte si online stabilní příjem a dosáhněte svobody

Najděte svou vášeň a tu chytře prodávejte

Vytvořte si online stabilní příjem během 12ti týdnů

Připojte se k obchodnímu programu pro advokáty a získejte podporu, kterou potřebujete pro tvorbu a prodej svého nového online stabilního příjmu – a vytvořte si tak finanční zázemí pro růst vaší advokátní kanceláře.

Poznáváte se?

bojujete s výkyvy v zakázkách a příjmech

berete i to, co nechcete, abyste zaplatili fixní náklady

každý příjem musíte tvrdě aktivně odpracovat

máte naprosto nestabilní cashflow

nemáte čas na růst a lepší zakázky

Potřebujete...

vytvořit/dotvořit ideálního klienta?

přejít do onlinu?

najít vhodné nástroje a ty efektivně využívat?

vyjasnit si marketing?

vytvořit svou landing page nebo web?

Vím, jaké to je...

Vím, jaké to je zaseknout se a nevědět jak dál. Rozhodli jste se začít podnikat, nebo již podnikáte, ale ten správný podnikatelský nápad tam prostě není, nebo si stále nejste jisti, jde to ztuha a každý měsíc bojujete s pokrytím fixních nákladů nebo zda si vezmete výplatu. Stále dokola přemýšlíte a mluvíte o všech možných nápadech, ale pořád nemáte jasno, jak dál postupovat.

A také vím, co s tím:

Představuji vám online program Smart Creative

Připojte se do tohoto obchodního mentoringového programu, kde získáte přesné strategie, návody, vedení a přímou podporu, které potřebujete k vytvoření online stabilního příjmu za pouhých 12 týdnů. Tento program je pro vás, pokud chcete začít s prodejem produktu a tvorbou lepšího cashflow rychle – a to ať jste offline kancelář se zájmem rozšířit se do online prostředí nebo jste online kancelář a chcete se posunout na další úroveň. Navíc nemusíte čekat, až uplyne celých 12 týdnů, než začnete na trh uvádět své nové produkty a prodávat své nabídky … naučíte se připravit i krátkodobé nabídky, které budou vašim odrazovým můstkem k dlouhodobým nabídkám.

Co obsahuje

online členský přístup k video výuce a úkolům

týdenní e-maily s odkazem na video výuku a úkoly

všechny úkoly vysvětlené pomocí videa a příkladů

pracovní šablony s každým zadáním

12měsíční přístup k programu

Jak to funguje

1.

den před začátkem programu dostanete e-mail s podrobnými pokyny

2.

každý týden dostáváte do vašeho mailboxu odkaz na výuková videa a úkoly 

3.

na úkolech můžete pracovat kdykoli budete chtít

4.

každý týden probíhá individuální 1h konzultace  

5.

úkoly vám tvoří jednotnou metodiku

Osnova v týdnech

Reference

Před programem Smart Creative jsem byla na samém začátku své kariéry. Mám dvě děti (7 let a 2 roky) a toho času jsem stále na rodičovské dovolené. Cítila jsem, že ale nechci být nejdřív jen doma s dětmi a pak zase už jen v práci, že chci kombinovat svou kariéru a péči o děti tak, aby to vyhovovalo mně i rodině. A přesně v ten moment mi přišel do cesty program Smart Creative, který mi ukázal, že jde podnikat zcela svobodně. Můj produkt je advokátní a mediační online program Mírumilovný rozvod. Líbí se mi, že kombinuji vše, co mám vystudované, tedy právo, diplomacii a mediaci a že to má přesah i v té lidské rovině, protože je to moje srdcovka. To, že jsem toto téma v sobě objevila je díky Lucčinému skvělému vedení. Do programu jsem vstupovala s tématem oddlužení, ale nebyla jsem si zcela jistá. Teď jsem nadšená, že dělám to, co mě baví a na co mám talent. Sama bych tento produkt nevytvořila, ani za 10 týdnů a možná ani nikdy. Program SC mi dodal odvahu a víru v sebe sama. Nebylo to vždy jednoduché, ale díky Lucce jsme to zdárně dotáhli do konce. Dokáže člověka popostrčit v pravý čas 🙂 Lucka má dar vytáhnout z člověka to nejlepší, jeho silné stránky a talenty, a vytvořit byznys strategii přesně na míru. Určitě doporučuji SC program a Lucku jako mentorku těm, kteří chtějí ve svém byznysu více svobody, najít si své téma a získat adekvátní finanční ohodnocení.
Mgr. Ing Vanda Gospodinová, LL.M
reference od klienta
Kurz se mi líbil a přinesl mi řadu nových myšlenek do rozvoje mého podnikání v oboru. Seznámila jsem se s mnoha online nástroji, ujasnila si, jak se chci prezentovat ve velmi konkrétním zaměření a dostala řadu tipů, jak propagovat své služby.
JUDr. PhDr. Melinda Vrajíková, LL.M., mediátorka
absolventa kurzu Jak oslovovat klienty​
Kurz "Jak oslovovat klienty" je velmi originální a zajímavý, a to nejen pro začínající advokáty. I jako advokátka se 17ti lety zkušeností v advokacii jsem si v něm našla spoustu AHA momentů, které se chystám uvést do své každodenní praxe. A rozhodně není jen o klientech, kurz zabíhá i do dalších oblastí, jejichž prozkoumání a vylepšení je pro úspěch nezbytné. Tento kurz vřele doporučuji.
JUDr. Ing. Martina Kačerová, advokátka
absolventa kurzu Jak oslovovat klienty
Kurz mne zaujal velkou řadou praktických zkušeností a rad, jak postupovat při výběru a získávání svých klientů a jejich udržování. Oceňuji čas a interaktivní přístup lektorky a její úsilí vysvětlit případné dotazy účastníků.
Ing. Mgr. Bc. Petr Molnár, advokát
absolvent kurzu Jak oslovovat klienty

Co vám tento program dá

Tento program je vytvořen tak, abyste se naučili, jak se stabilní příjem tvoří, promuje a prodává, a to přímo v právní oblasti. Během 12 týdnů uděláte ve své kanceláři mnohem větší pokrok než dosud, kdy jste na všechno to přemýšlení sami.

Mou vášní je objevovat v lidech jejich silné stránky a talenty, o kterých ani nevěděli nebo je někdo zašlapal, a přetvořit je do produktu, který jim přináší průběžné a vyšší zisky. Tento program vám pomůže silné stránky do/objevit, přetavit je do stabilního příjmu, pomůže vám vystoupit z davu a zaujmout.

Pomocí promyšlených a na sebe navazujících cvičení projdete od výběru tématu pro produkt po tvorbu a prodej produktu.

Tento osobní program je vhodný pouze pro ty, kteří jsou připraveni věnovat tvorbě stabilního příjmu cca 8 hodin týdně po dobu 12 týdnů. Můžete jít pomalu a cestou pokusů a omylů, ztráty času a peněz nebo jít se mnou rychleji a jistěji.

Díky tomuto programu vás bude budování kanceláře opět bavit. Tento program vám doslova změní každodenní život. To nejsou moje slova, ale slova mých studentů. Pokud jste připraveni zamakat, tak tento program je pro vás ten pravý.

Můj příběh

Advokátní kancelář jsem začala budovat před 10 lety na mateřské a měla jsem jen 2 věci: odhodlání začít “teď nebo nikdy” a možnost investovat víc času než peněz. Ze začátku jsem pokrývala pouze náklady a byla jsem na všechno sama, v domnění, že všechno se bude pomaličku zlepšovat. Učením v zahraničí, testováním, implementací, vyhodnocováním, vytrvalostí se mi to postupně zlepšovalo, ale pořád to nebylo ono. Naprostý průlom byl můj první online příjem. Tehdy poprvé jsem začala zažívat svobodu a úlevu v tom, že peníze chodí i v době, kdy pečuji o děti, že mám pokryté fixní náklady a tím pádem mám každý týden čas na strategii a rozvoj specializace. Mám vyšší a stabilnější příjmy, které každý rok zdvojnásobuji.  A pracuji za hodnotu, ne za hodinovku. 

Nejčastější otázky a odpovědi

Ano, rozhodně. Tento program je navržen tak, aby vás podpořil při rozšíření vaší kanceláře do online prostředí, aby vás podržel v krizi a aby vás naučil tvořit a prodávat váš hlavní produkt – váš stabilní příjem. Díky němu budete pracovat chytřeji. Chytřeji = víc peněz a víc volného času pro sebe, rodinu a konečně i pro své koníčky.

Pokud máte online kancelář, ale zatím se jí nedaří, jak byste si představovali, a chcete se naučit, jak v těchto náročných časech efektivně prodávat a obchodovat, pak je tento program pro vás ideální.

Ano, budete ji mít prostřednictví online konzultací. Když zvolíte Intenzivní 10 týdenní variantu, tak budete mít online konzultaci 1x týdně a když zvolíte Klasickou 5 měsíční variantu, tak budete mít online konzultaci 1x za 14 dnů. Konzultace jsou pro dotazy k video výuce, cvičením, které máte vypracovat a k tomu, co vás trápí u tématu daného týdne a potřebujete rozlousknout. 

Bonusová konzultace probíhá ve čtvrtek 10.9.2020 a oficiálně začínáme 14.9.2020, kdy dostanete první výukové video.

Program probíhá v týdenních modulech (Intenzivní 10-týdenní varianta) nebo v dvoutýdenních modulech (Klasická 6-měsíční varianta). Obsah a podporu získáte prostřednictvím vzdělávací platformy a emailů. V pondělí obdržíte výukové video s úkoly na daný týden (na 14 dnů u Klasické varianty). Ve čtvrtek daného týdne (příštího týdne u Klasické varianty) probíhá se mnou online osobní konzultace na Zoom (online konferenční platformě). Všechny hovory se zaznamenávají, takže je můžete sledovat později v průběhu programu.

Ano, po celou dobu programu pro vás budou pro vás k dispozici záznamy, které si můžete přehrát kolikrát potřebujete.

Tento program je vhodnější pro ty, kteří již mají klienty, a potřebují byznys zlepšit. Nicméně pokud máte komunitu nebo velkou síť kontaktů, tak je vhodný i pro vás.

Dejte nám vědět. Poradíme vám jak na to.

Hodnota toho, co získáte z tohotu programu

jasné vize, strategie, priority a první kroky pro budování ziskové kanceláře

cenová strategie hlavního produktu

marketingový plán pro prodej hlavního produktu

ucelená metodika, pomocí které si můžete sami tvořit další příjmy

lepší efektivita, práce a vyšší příjmy

opětovné získání radosti z budování kanceláře

2 BONUSY za přihlášení do 31.12.2020

BONUS č.1

20% OFF u jednorázové platby

BONUS č.2

Osobní online konzultace (1h), kde doobjevíme vaše silné stránky

Kolik tento program stojí

Roky zkušeností, drahé kurzy v zahraniční od těch nejlepších, testování, přizpůsobování na český trh a zaměření na potřeby advokátů vám přináším v češtině a za zlomek ceny.

49 000 Kč + DPH NEBO 3 měsíční splátky po 19 600 Kč + DPH

Upozornění: Jsem přesvědčená o kvalitě programu a o tom, že vám pomůže dosáhnout vašeho cíle. Proto není možné žádat o vrácení peněz za program po jeho zaplacení. I když je během tohoto 12-týdenního programu absolutně reálné zlepšit naceňování, nemůžeme převzít odpovědnost za vaše výsledky. Pokud přijmete opatření a provedete strategie, uvidíte hmatatelné výsledky, ale ty se budou lišit kancelář od kancelář a budou záviset na řadě faktorů (jako je velikost publika, vaše aktivita, předchozí úsilí atd.).

© Copyright 2020 – Next Legal s.r.o. | Podmínky | Ochrana osobních údajů | Kontakt