Program Smart Creative je aktuálně pro další přihlášky uzavřen.

Zapište se na čekací listinu pro aktuality a speciální nabídky o programu. Dostanete také strategie, rady a podporu, aby se vaše sny o úspěšné online kanceláři staly skutečností.

Smart Creative Program

Vytvořte si online pasivní příjem a dosáhněte svobody

Najděte svou vášeň a tu chytře prodávejte

Vytvořte si online pasivní příjem během 10 týdnů

Připojte se k intenzivnímu skupinovému kurzu a získejte podrobnou podporu, kterou potřebujete pro tvorbu a prodej svého nového online pasivního příjmu – a vytvořte si tak finanční zázemí pro růst vaší advokátní kanceláře.

Poznáváte se?

bojujete s výkyvy v zakázkách a příjmech

berete i to, co nechcete, abyste zaplatili fixní náklady

každý příjem musíte tvrdě aktivně odpracovat

máte naprosto nestabilní cashflow

nemáte čas na růst a lepší zakázky

Vím, jaké to je...

Vím, jaké to je zaseknout se a nevědět jak dál. Rozhodli jste se začít podnikat, nebo již podnikáte, ale ten správný podnikatelský nápad tam prostě není, nebo si stále nejste jisti, jde to ztuha a každý měsíc bojujete s pokrytím fixních nákladů nebo zda si vezmete výplatu. Stále dokola přemýšlíte a mluvíte o všech možných nápadech, ale pořád nemáte jasno,  jak dál postupovat.

A také vím, co s tím:

 • získejte jasnou představu, v čem jste opravdu dobří pomocí svých silných stránek
 • naučte se metodiku a SW pro tvorbu, propagaci a prodej online pasivního příjmu
 • získejte mentora a podporu po dobu kurzu
 • přeměňte svou vášeň na pasivní příjem a získejte svobodu

Představuji vám online program Smart Creative

Připojte se do tohoto intenzivního skupinového mentoringového programu, kde získáte přesné strategie, návody, vedení a přímou podporu, které potřebujete k vytvoření online pasivního příjmu – za pouhých 10 týdnů. Tento program je pro vás, pokud chcete začít s prodejem produktu a tvorbou lepšího cashflow rychle – a to ať jste offline kancelář se zájmem rozšířit se do online prostředí nebo jste online kancelář a chcete se posunout na další úroveň. Navíc nemusíte čekat, až uplyne celých 10 týdnů, než začnete na trh uvádět své nové produkty a prodávat své nabídky … naučíte se připravit i krátkodobé nabídky, které budou vašim odrazovým můstkem k dlouhodobým nabídkam.

Co obsahuje

týdenní e-maily s odkazem na úkoly

online členský přístup ke všem úkolům

všechny úkoly vysvětlené pomocí videa a příkladů

pracovní listy s každým zadáním

12měsíční přístup na kurz

Jak to funguje

1.

den před začátkem kurzu dostanete e-mail s podrobnými pokyny

2.

denní e-maily, které vás udržují v procesu

3.

pokyny dorazí každý týden do vašeho mailboxu s odkazem na nové zadání

4.

na úkolech můžete pracovat kdykoli budete chtít

5.

úkoly vám tvoří jednotnou metodiku

Osnova v týdnech

 • Bonusové online vysílání 0
 • Hledání silných stránek, tvorba nabídky 1-2
 • Marketingová příprava 3-4
 • Marketingová propagace 5-6
 • Uvedení na trh 7
 • Prodejní týden 8
 • Zahájení poskytování 9
 • Oslava 10

Reference

Lucii vnímám ji jako silnou osobnost, s jasnou vizí, motivovanou a motivující a navíc má schopnost vcítit se do člověka.Definuje ji její odbornost, životní zkušenosti, pozitivní mindset a osobnostní temperament.
Jana Štěpánková
reference od klienta
Lucie je odborníkem na svém místě a její praktický a byznysový přístup k věci mi vytrhl trn z paty. Pomocí jejich strategických rad jsme zefektivnili prodejní a právní procesy a zvýšili náš příjem.
Karel Novotný
reference od klienta
Lucie v minulosti prokázala svůj byznysový a praktický přístup při přípravě podkladů pro prodej našich služeb, čímž se celý proces zjednodušil. Tato investice se nám rozhodně vyplatila.
Ing. Jiří Hofrichter
reference od klienta

Máte otázky? Zajímá vás, zda je pro vás Smart Creative Program to pravé?

Jsem tu, abych vám pomohla! Zarezervujte si 15minutový hovor se mnou kliknutím na následující tlačítko:

Co vám tento kurz dá

Tento kurz je vytvořen tak, abyste se naučili, jak se pasivní příjem tvoří, promuje a prodává, a to přímo v právní oblasti. Během 10 týdnů uděláte ve své kanceláři mnohem větší pokrok než dosud, kdy jste na všechno to přemýšlení sami.

Mou vášní je objevovat v lidech jejich silné stránky a talenty, o kterých ani nevěděli nebo je někdo zašlapal, a přetvořit je do produktu, který jim přináší průběžné a vyšší zisky. Tento kurz vám pomůže silné stránky objevit, přetavit je do pasivního příjmu, pomůžem vám vystoupit z davu a zaujmout.

Pomocí promyšlených a na sebe navazujících cvičení projdete od výběru tématu pro produkt po tvorbu a prodej produktu.

Toto je intenzivní kurz a je vhodný pouze pro ty, kteří jsou připraveni věnovat tvorbě pasivního příjmu cca 2 hodiny denně po dobu 10 týdnů.

Díky tomuto kurzu vás bude budování kanceláře opět bavit. Tento kurz vám doslova změní každodenní život. To nejsou moje slova, ale slova mých studentů. Pokud jste připraveni intenzivně zamakat, tak tento kurz je pro vás ten pravý.

2 BONUSY za přihlášení do 48h

BONUS č.1

přístup do kurzu Jak oslovovat klienty na 12 měsíců

BONUS č.2

Osobní online konzultace (1h), kde doobjevíme vaše silné stránky a dovytvoříme vašeho ideálního klienta

Kolik tento program stojí

Roky zkušeností, drahé kurzy v zahraniční od těch nejlepších, testování, přizpůsobování na český trh a zaměření na potřeby advokátů vám přináším v češtině a za zlomek ceny.

 49 000 Kč + DPH

nebo

3 splátky po 19 600 Kč + DPH

Intenzivní 12-týdenní varianta

20% OFF

nebo

6 splátek po 9 800 Kč + DPH

Klasická 6-měsíční varianta

Můj příběh

Advokátní kancelář jsem začala budovat před 10 lety na mateřské a měla jsem jen 2 věci: odhodlání začít “teď nebo nikdy” a možnost investovat víc času než peněz. Ze začátku jsem pokrývala pouze náklady a byla jsem na všechno sama, v domnění, že všechno se bude pomaličku zlepšovat. Učením v zahraničí, testováním, implementací, vyhodnocováním, vytrvalostí se mi to postupně zlepšovalo, ale pořád to nebylo ono. Naprostý průlom byl můj první pasivní příjem. Tehdy poprvé jsem začala zažívat svobodu a úlevu v tom, že peníze chodí i v době, kdy pečuji o děti, že mám pokryté fixní náklady a tím pádem mám každý týden čas na strategii a rozvoj specializace. Mám vyšší a stabilnější příjmy, které každý rok zdvojnásobuji.  A pracuji za hodnotu, ne za hodinovku. 

Nejčastější otázky a odpovědi

Ano, rozhodně. Tento kurz je navržen tak, aby vás podpořil při rozšíření vaší kanceláře do online prostředí, aby vás podržel v krizi a aby vás naučil tvořit a prodávat online produkt – váš pasivní příjem.

Pokud máte online kancelář, ale zatím se jí nedaří, jak byste si představovali, a chcete se naučit, jak v těchto náročných časech efektivně prodávat a obchodovat, pak je tento kurz pro vás ideální.

Ano, prostřednictvím online skupinových, mentoringových setkání a soukromé FB skupiny získáte pomoc a podporu, kterou potřebujete, abyste mohli začít prodávat a uvádět na trh svůj online pasivní příjem. Ale nemáme individuální mentoring.

Okamžitě můžete začít hned s prvním zadáním a oficiální začátek  je od 8.6 2020, kdy dostanete první modul.

Mentoringová setkání probíhají na Zoom (online konferenční platformě) a obsah a podporu získáte prostřednictvím soukromé FB skupiny. Všechny hovory se zaznamenávají, takže je můžete sledovat později v průběhu kurzu.

Ano, budou pro vás k dispozici nahrávky po celou dobu kurzu

Tento kurz je vhodnější pro ty, kteří již mají klienty, a potřebují byznys zlepšit. Nicméně pokud máte komunitu nebo velkou síť kontaktů, tak je vhodný i pro vás.

Dejte nám vědět. Poradíme vám jak na to.

Hodnota toho, co získáte z tohotu kurzu

jasné vize, strategie, priority a první kroky pro budování ziskové kancelář

cenová strategie produktu

marketingový plán pro prodej produktu

ucelená metodika, pomocí které si můžete sami tvořit další pasivní příjmy

lepší efektivita práce a vyšší příjmy

opětovné získání radosti z budování kanceláře

Přidejte se na čekací listinu programu 

© Copyright 2020 – Next Legal s.r.o. | Podmínky | Ochrana osobních údajů | Kontakt