Smart Creative Program

3-měsíční akcelerační obchodní program pro advokáty

Ugradněte svůj byznys a vytvořte si smysluplný stabilní příjem

Připojte se k 3-měsíčnímu obchodnímu programu pro advokáty a získejte podporu, kterou potřebujete pro tvorbu a prodej svého nového online či offline stabilního příjmu – a vytvořte si tak finanční zázemí pro růst vaší advokátní kanceláře.

Poznáváte se?

Bojujete s výkyvy v zakázkách a příjmech. Berete i to, co nechcete, abyste zaplatili fixní náklady. Každý příjem musíte tvrdě aktivně odpracovat. Máte naprosto nestabilní cashflow. Nemáte čas na růst a lepší zakázky. Nevíte, kolik byste si měli účtovat.

Potřebujete

Vytvořit/dotvořit ideálního klienta? Vyšší úroveň v offline/přejít do onlinu? Najít vhodné nástroje a ty efektivně využívat? Vyjasnit si marketing? Vytvořit svou landing page nebo web?

Vím, jaké to je...

Vím, jaké to je zaseknout se a nevědět jak dál. Rozhodli jste se začít podnikat, nebo již podnikáte, ale ten správný podnikatelský nápad tam prostě není, nebo si stále nejste jisti, jde to ztuha a každý měsíc bojujete s pokrytím fixních nákladů nebo zda si vezmete výplatu. Stále dokola přemýšlíte a mluvíte o všech možných nápadech, ale pořád nemáte jasno, jak dál postupovat.

A také vím, co s tím:

JUDr. Lucie Radkovičová
byznys mentorka | advokátka | poradce pro advokátní byznys

Snímek obrazovky 2021-03-12 v 15.44.34

Představuji vám online program Smart Creative

Připojte se do tohoto obchodního mentoringového programu, kde získáte přesné strategie, návody, vedení a přímou podporu, které potřebujete k vytvoření online stabilního příjmu NEBO hlavního produktu za pouhé 3 měsíce. Tento program je pro vás, pokud chcete začít s prodejem produktu a tvorbou lepšího cashflow rychle – a to ať jste offline kancelář se zájmem rozšířit se do online prostředí nebo jste offline kancelář a chcete se posunout na další úroveň. Navíc nemusíte čekat, až uplyne celé 3 měsíce než začnete na trh uvádět své nové produkty a prodávat své nabídky … naučíte se připravit i krátkodobé nabídky, které budou vašim odrazovým můstkem k dlouhodobým nabídkám.

Hlavní zásada programu: Účastníci si nesmí konkurovat

Vím, že každý je jedinečný ve svých silných stránkách, a i když dva dělají stejný obor, nikdy to není to samé. Ovšem chci, aby měli studenti během programu klid na studium. Proto si se všemi zájemci předem volám a vybírám studenty tak, aby zaměření jejich podnikání bylo rozdílné.

Co obsahuje

online členský přístup k video výuce a úkolům

týdenní e-maily s odkazem na video výuku a úkoly

všechny úkoly vysvětlené pomocí videa a příkladů

pracovní šablony s každým zadáním

12měsíční přístup k programu

Jak to funguje

1.

den před začátkem programu dostanete e-mail s podrobnými pokyny

2.

každý týden dostáváte do vašeho mailboxu odkaz na výuková videa a úkoly 

3.

na úkolech můžete pracovat kdykoli budete chtít

4.

každý týden probíhá 1h online konzultace  

5.

úkoly vám tvoří jednotnou metodiku

Osnova v týdnech

Reference

Před programem Smart Creative jsem byla na samém začátku své kariéry. Mám dvě děti (7 let a 2 roky) a toho času jsem stále na rodičovské dovolené. Cítila jsem, že ale nechci být nejdřív jen doma s dětmi a pak zase už jen v práci, že chci kombinovat svou kariéru a péči o děti tak, aby to vyhovovalo mně i rodině. A přesně v ten moment mi přišel do cesty program Smart Creative, který mi ukázal, že jde podnikat zcela svobodně. Můj produkt je advokátní a mediační online program Mírumilovný rozvod. Líbí se mi, že kombinuji vše, co mám vystudované, tedy právo, diplomacii a mediaci a že to má přesah i v té lidské rovině, protože je to moje srdcovka. To, že jsem toto téma v sobě objevila je díky Lucčinému skvělému vedení. Do programu jsem vstupovala s tématem oddlužení, ale nebyla jsem si zcela jistá. Teď jsem nadšená, že dělám to, co mě baví a na co mám talent. Sama bych tento produkt nevytvořila, ani za 10 týdnů a možná ani nikdy. Program SC mi dodal odvahu a víru v sebe sama. Nebylo to vždy jednoduché, ale díky Lucce jsme to zdárně dotáhli do konce. Dokáže člověka popostrčit v pravý čas 🙂 Lucka má dar vytáhnout z člověka to nejlepší, jeho silné stránky a talenty, a vytvořit byznys strategii přesně na míru. Určitě doporučuji SC program a Lucku jako mentorku těm, kteří chtějí ve svém byznysu více svobody, najít si své téma a získat adekvátní finanční ohodnocení.
Mgr. Ing Vanda Gospodinová, LL.M, advokátka
absolventka programu Smart Creative
Absolvovala jsem Lucčin program Smart Creative. Když jsem s SC začínala, byla jsem už řadu měsíců aktivní na sociálních sítích, psala články na blog a dokonce měla už i svůj vlastní podcast. Marketingově jsem se tedy už jako začátečník necítila. Začátečník jsem ale určitě byla v obchodu, a to přesto, že vlastní právní praxi jsem vedla už několik let. A přesně s tím mi Lucka pomohla. V průběhu programu jsem si utřídila, jak chci svou právní praxi do budoucna pojmout. V neposlední řadě mi SC přinesl i nové a ověřené pracovní kontakty na advokátky, se kterými jsem následně navázala spolupráci. Lucku a její kurzy tak mohu určitě doporučit všem, kteří chtějí svou právní praxi posunout o stupínek či dva dále a výše. Mgr. Ivana Lehkoživová, advokátka​ absolventka programu Smart Creative
Mgr. Ivana Lehkoživová, advokátka
absolventka programu Smart Creative
Než jsem přišla k Lucce do programu Smart Creative, byla jsem v advokacii úplně ztracená. Po dvou a půl letech víkendové advokacie s dvěma malými dětmi (prací po nocích a víkendech) jsem byla vyčerpaná, bez stálých klientů a hlavně bez vize, kam vlastně chci směřovat a čemu se věnovat. Měla jsem pocit, že musím dělat všechno, pro všechny, ideálně hned a zadarmo (skoro). Během programu Smart Creative jsem našla svého ideálního klienta, vizi do budoucna a hlavně jsem se naučila říkat ne bez větších výčitek. Díky Lucčině vedení a připomínkám se mi podařilo najít ideální obor a připravit nabídku, která má smysl pro mě i mé klienty. Účast na programu Smart Creative mi pomohla najít sebevědomí navázat spolupráci se společností, která se zabývá i školeními v oblasti, která je mi nejbližší. Investice do programu se mi sice zatím zcela nevrátila v penězích, vzhledem k omezenému pracovnímu nasazení z rodinných důvodů, nicméně vrátila se mi bohatě na nehmotných věcech, jako lepší pochopení sebe, klienta i výkonu advokacie jako takové. Každému advokátovi, který tápe, bych program Smart Creative doporučila.
Mgr. Eliška Wellech, advokátka
absolventka programu Smart Creative

Co vám tento program dá

Tento program je vytvořen tak, abyste se naučili, jak se stabilní příjem tvoří, promuje a prodává, a to přímo v právní oblasti. Během 12 týdnů uděláte ve své kanceláři mnohem větší pokrok než dosud, kdy jste na všechno to přemýšlení sami.

Mou vášní je objevovat v lidech jejich silné stránky a talenty, o kterých ani nevěděli nebo je někdo zašlapal, a přetvořit je do produktu, který jim přináší průběžné a vyšší zisky. Tento program vám pomůže silné stránky do/objevit, přetavit je do stabilního příjmu, pomůže vám vystoupit z davu a zaujmout.

Pomocí promyšlených a na sebe navazujících cvičení projdete od výběru tématu pro produkt po tvorbu a prodej produktu.

Tento osobní program je vhodný pouze pro ty, kteří jsou připraveni věnovat tvorbě stabilního příjmu cca 8 hodin týdně po dobu 12 týdnů. Můžete jít pomalu a cestou pokusů a omylů, ztráty času a peněz nebo jít se mnou rychleji a jistěji.

Díky tomuto programu vás bude budování kanceláře opět bavit. Tento program vám doslova změní každodenní život. To nejsou moje slova, ale slova mých studentů. Pokud jste připraveni zamakat, tak tento program je pro vás ten pravý.

Můj příběh

Advokátní kancelář jsem začala budovat před 10 lety na mateřské a měla jsem jen 2 věci: odhodlání začít “teď nebo nikdy” a možnost investovat víc času než peněz. Ze začátku jsem pokrývala pouze náklady a byla jsem na všechno sama, v domnění, že všechno se bude pomaličku zlepšovat. Učením v zahraničí, testováním, implementací, vyhodnocováním, vytrvalostí se mi to postupně zlepšovalo, ale pořád to nebylo ono.

Naprostý průlom byl můj první online příjem. Tehdy poprvé jsem začala zažívat svobodu a úlevu v tom, že peníze chodí i v době, kdy pečuji o děti, že mám pokryté fixní náklady a tím pádem mám každý týden čas na strategii a rozvoj specializace. Mám vyšší a stabilnější příjmy, které každý rok zdvojnásobuji.  A pracuji za hodnotu, ne za hodinovku. 

Nejčastější otázky a odpovědi

Ano, rozhodně. Tento program je navržen tak, aby vás podpořil při rozšíření vaší kanceláře do online prostředí, při posunutí na vyšší úroveň v offline prostředí, aby vás podržel v krizi a aby vás naučil tvořit a prodávat váš hlavní produkt – váš stabilní příjem. Díky němu budete pracovat chytřeji. Chytřeji = víc peněz a víc volného času pro sebe, rodinu a konečně i pro své koníčky.

Pokud máte online kancelář, ale zatím se jí nedaří, jak byste si představovali, a chcete se naučit, jak v těchto náročných časech efektivně prodávat a obchodovat, pak je tento program pro vás ideální.

Ano, budete ji mít každý týden prostřednictví skupinových online konzultací. Konzultace jsou pro dotazy k video výuce, cvičením, které máte vypracovat a k tomu, co vás trápí u tématu daného týdne a potřebujete rozlousknout. I když vím, že každý z vás je jedinečný, a to je to hlavní, co vás odlišuje a co nejde zkopírovat, dbám na to, aby studenti byli z různých oborů, protože chci, abyste se mohli v klidu soustředit na svůj rozvoj. 

Bonusová konzultace se uskuteční ve čtvrtek 22.4.2021 a oficiálně začínáme 26.4.2021, kdy dostanete první výukové video.

Program probíhá v týdenních modulech. Obsah a podporu získáte prostřednictvím vzdělávací platformy a emailů. V pondělí obdržíte výukové video s úkoly na daný týden. Ve čtvrtek daného týdne probíhá se mnou online skupinová konzultace na Zoom (online konferenční platformě). Všechny konzultace se zaznamenávají, takže je můžete sledovat později v průběhu programu.

Ano, po celou dobu programu pro vás budou pro vás k dispozici záznamy, které si můžete přehrát kolikrát potřebujete.

Tento program je vhodnější pro ty, kteří již mají klienty, a potřebují byznys zlepšit. Nicméně pokud máte komunitu nebo velkou síť kontaktů, tak je vhodný i pro vás.

Dejte nám vědět. Poradíme vám jak na to.

Hodnota toho, co získáte z tohotu programu

jasné vize, strategie, priority a první kroky pro budování ziskové kanceláře

cenová strategie hlavního produktu

marketingový plán pro prodej hlavního produktu

ucelená metodika, pomocí které si můžete sami tvořit další příjmy

lepší efektivita, práce a vyšší příjmy

opětovné získání radosti z budování kanceláře

Máte pocit, že v tomto běhu programu nemůžete chybět?

Vaše cesta transformace může začít.

© Copyright 2021 – Next Legal s.r.o. | Podmínky | Ochrana osobních údajů | Kontakt