lektorka: JUDr. Lucie Radkovičová | advokátka | sales trenérka

TRÉNINKY OBCHODNÍCH TELEFONÁTŮ A JEDNÁNÍ

Intenzivní roleplay tréninky pro právníky, poradce a majitele firem: okamžitá zpětná vazba a strategie pro zlepšení

online tréninky konzultativního prodeje s osobní podporou

Poznejte efektivní a ověřený způsob, jak vést obchodní telefonáty a jednání s potenciálními klienty.

Spoléhání na přístup „jsem expert, zbytek přijde sám“, pro dojednávání spolupráce jednoduše nestačí.

Naučte se transformovat neorganizované zvedání telefonu bez obchodní přípravy do efektivních hovorů s jasnou obchodní strukturou, rámcem a postupy. Díky tomu rychle identifikujete, kdo má skutečný zájem o vaše služby, ušetříte cenný čas a uzavřete více zakázek.

Na trénincích intenzivně procvičujeme reálné situace z vaší praxe, aby se naučené postupy staly součástí vaší DNA.

Tréninky jsou ideální pro absolventy našeho obchodního programu, kteří chtějí v tréninku pokračovat, protože ví, že je potřeba se udržovat. Jsou také pro nováčky, kteří se chystají program studovat a přitom intenzivně trénovat.

Poznáváte se?

Berete telefony kdykoliv a kdekoliv, ale často končíte bez dojednané zakázky. Ztrácíte čas dlouhými hovory bez jasného cíle, zatímco vaše hlavní práce stojí. Příjmy neodpovídají tomu, kolik času svému podnikání dáváte. Bojujete s výkyvy v zakázkách a příjmech.

Potřebujete

Zjistit co děláte špatně? Jak získávat více klientů? Jak lépe naceňovat?  Jak vést obchodní telefonát a jednání, kde si budete jisti postupem?

Pojďme otevřít téma, o kterém se na školách neučí, a přitom je tak důležité: jak se umět prodat

Na školách se roky učíme řemeslu a expertíze, ale už ne jak je umět prodat. Naučte se jednou provždy, jak efektivně prodat svou expertízu, trénujte a získejte kontrolu nad svou profesní budoucností.

Témata

Tento trénink  je pro vás, pokud jste:

právníci

poradci

účetní , daňaři

umíte bravůrně svou expertízu a potřebujete se stejně bravůrně naučit obchodně komunikovat se stávajícími a potenciálními klienty a v kratším čase získávat víc zakázek.

Tento trénink není pro vás, pokud:

nejste připraveni věnovat 4 dny v měsíci práci „na byznyse“. Pokud nejste připraveni investovat do svého rozvoje své pár tisíc Kč. Pokud chcete i příštích 12 měsíců stále přešlapovat na místě a koukat se, jak nerostete.

Trénink je 100% praxe:

Trénink vám pomůže získat jistotu v tom, co jste se v obchodním programu naučili. Správné postupy a přístupy si zautomatizujete a už se budete moct soustředit jen na klienta. Předám vám řadu informací a poznatků získaných léty praxe v v konzultativním prodeji. Na telefonování s klienty se budete těšit.

Z tréninku si odnesete:

  • v jakých oblastech jste dosud dělali chyby a proč jste nedosahovali výsledků jaké chcete
  • jak správně na přípravu, průběh a finalizaci
  • jak lépe naceňovat a  komunikovat své právní služby, aby je klient odsouhlasil
  • chuť na telefonování a jednání s klienty 

JAK TO BUDE PROBÍHAT:

každou středu v měsíci od 13 do 14,30 h online

Program tréninku:

Tréninky probíhají online přes platformu Zoom.  Odkaz na přihlášení společně s materiály k tréninku dostanete vždy 2 dny předem. 

KDO OBCHODNÍ TRÉNINKY POVEDE?

JUDr. Lucie Radkovičová 

Advokátka, byznys stratég a poradkyně pro advokátní byznys. Přes 15 let vede úspěšnou advokátní kancelář Next Legal. Kancelář postavila na zelené louce a úspěšně ji provedla několika růstovými fázemi. Propagátorka byznysového pohledu na advokacii, práce za hodnotu (nikoli za hodinovku) a konzultativního prodeje – metody, která umožňuje prodávat prémiové služby s důrazem na partnerskou komunikaci a smysluplnost pro obě strany.


Vedle toho se svým týmem pomáhá majitelům advokátních kanceláří a poradenských firem s růstem a rozvojem. Od roku 2021 členka kontrolní rady stížnostní sekce ČAK a od roku 2022 konzultantka Global Legal Leaders.

Autorka YouTube videosérie Q&A pro podnikatelsky smýšlející advokáty a Jak přemýšlím při tvorbě byznysových strategií.

REFERENCE

Právě jsem dokončil víkendové obchodní školení pro pokročilé advokáty a majitele adv. kanceláří u JUDr. Lucie Radkovičové, advokátky a byznys mentorky. Nejvíc se mi na školení líbila část věnovaná reklamě, marketingu a software. Strategie, které jsem získal ze školení, mají nevyčíslitelnou hodnotu pro mé podnikání v příštích 12 měsících. Každému advokátovi a/nebo majiteli firmy, který se právě rozhoduje, zda si školení koupit, bych řekl, ať neváhá tak ihned učinit.
Na školení sa mi najviac páčilo jeho praktické zameranie na obchodné zručnosti konkrétne pri výkone advokácie. Získala som nový pohľad na filozofiu tvorby ceny, bola som pri praktických príkladoch (roleplays) svedkom aj priamym účastníkom komunikácie klient - advokát, ktorá vytvára úrodnú pôdu pre dobrú dohodu o odmene. Získala som zaujímavé rady ako si vytvárať portfólio kontaktov/klientov a ako s ním pracovať.
JUDr. Martina Stavrovská,
advokátka AK JUDr. Martina Stavrovská, Košice, Slovensko
Mám zavedenou kancelář se specializací na právo duševního vlastnictví a obchodní školení mě obohatilo o cenné rady jak získat nové klienty, jak vylepšit komunikaci s nimi, jak zefektivnit organizaci a plánování práce, a jak ještě více propracovat cenu a hodnotu mých služeb. Přínosné bylo také zjištění, že je nás více etablovaných advokátů, kteří řeší podobné podnikatelské věci, a také diskuze s nimi. Strategie, které jsem si ze školení odnesla pro mě představují reálnou hodnotu, kterou v rámci svého podnikání bezpochyby využiji a mnohonásobně zúročím. Každému advokátovi, který právě zvažuje, zda do školení investovat, bych připomněla, že rozvoj advokátní kanceláře v dnešní době nezajistí pouze poskytování právních služeb na vysoké úrovni, nýbrž jejich úzké a efektivní propojení s byznysovou stránkou výkonu advokacie. Při tom vám Lucie dokáže být skvělým průvodcem a mentorem.
Dokončil som obchodné školenie aj online konzultáciu s JUDr. Luciou Radkovičovou, advokátkou a biznis mentorkou. Najviac sa mi páčil fakt, že sa dostanete k odporúčaniam vychádzajúcim z osobnej biznis skúsenosti a poznania, ktoré Vás pred vstupom do advokácie nikto neučil a ktoré s Vami nikto nezdielal, napr. získavanie klientov, naceňovanie zákaziek, marketing v advokácii atď. A ďalej oceňujem odbornú spätnú väzbu, ktorú JUDr. Lucie Radkovičová poskytla na stav vývoja kancelárie ako aj na plánované kroky. Majiteľom advokátskej kancelárie odporúčam investovať do školenia, ktoré je v podmienkach slovenskej a českej advokácie unikátne a ktoré Vám umožní upgrade biznisu a minimalizáciu "systém" pokusov a omylov.
JUDr. Martin Takáč
majitel advokátní kanceláře TAKÁČ LE§AL s.r.o., Sereď, Slovensko
Nejvíc se mi na školení líbil osobní přístup Lucie a konkrétní rady přímo na situace účastníků. Přínosná byla rovněž struktura vedení rozhovoru s potenciálním klientem a upozornění na slovní obraty, které využívat a kterým se naopak vyhnout. Tedy praktické rady do reálného života. Strategie, které jsem ze školení získal, mají hodnotu 500 000 Kč pro mé podnikání v příštích 12 měsících. Každému, kdo školení zvažuje, mohu říct, že se investice vyplatí. Získá širší znalosti a vědomí, že jsou i jiné způsoby (a jaké), jak lze advokacii vykonávat, a ukáže mu konkrétní oblasti, které zlepšit, ať jde o nastavení kanceláře dovnitř, komunikaci s klientem a vlastní vnímání jakou službu poskytuji a chci poskytovat.
Mgr. Ondřej Kolomazník
advokát AK Mgr. Ondřej Kolomazník, Zlín
Nejpřínosnější pro mě byly roleplays, kde jsme si hráli obchodní hovor. Do té doby jsem měla problém klientům říct, když zavolali, kolik to bude stát. Hraní rolí mi pomohlo přenastavit si myšlení o tom, jak komunikovat cenu. Na bonusové konzultaci jsme se věnovali mým dotazům na cenotvorbu za hodnotu a jak tvořit parametry a přidané hodnoty mých služeb. 
Mgr. Eliška Valíčková
advokátka AK Mgr. Eliška Valíčková, Praha
Kurz pomůže otevřít oči. pomáhá najít odpovědi na otázky, kde a jak hledat klienty. V kurzu jsem si rozšířil obzory o online platformách, které lze v advokacii uplatnit. Zvláště přínosné jsou diskuse s lektorkou a kolegy v rámci Q&A.
Mgr. Ing. Jan Levý
advokát
Počítala jsem s tím, že kurz bude stát za to, ale nečekala jsem, že to bude až tak zajímavé. Dozvěděla jsem se hodně vychytávek i praktických informací k tomu, jak se v advokátním prostředí dají oslovovat klienty. Nejsem advokát, ale zapsaná mediátorka – přesto mohu hodně věcí ve své praci použít také a dále mi díky společnému sdílení ukázal, v čem je to u advokátů jiné.
Ing. Renata Leflerová
mediátorka
Kurz byl perfektní, moc děkuji. Nejvíc bych zdůraznil tu praktičnost, poznatky z praxe, v zákoně je to tak, ale v realitě se to dělá úplně jinak. Moc se mi líbilo, že je to online ve dvou dnech, je to takto mnohem efektivnější, ucelenější a mnohem víc jsem si z toho odnesl. Děláte to výborně, je vidět Váš enthusiasmus.
Jakub Novosvětský
student 5. ročníku práv, PF UP Olomouc
Kurz mne zaujal velkou řadou praktických zkušeností a rad, jak postupovat při výběru a získávání svých klientů a jejich udržování. Oceňuji čas a interaktivní přístup lektorky a její úsilí vysvětlit případné dotazy účastníků.
Ing. Mgr. Bc. Petr Molnár
advokát

ČÍM EFEKTIVNĚJI, TÍM LÍP

Připravili jsme pro Vás 3 různé balíčky. 

START

JEDNORÁZOVÝ TRÉNINK

✓ Přístup k živému přenosu 1,5h roleplay tréninku

✓ Studijní materiály ke školení

✓ A mnohem více

Cena: 1.500 Kč + DPH

OPTIMUM

MĚSÍC TRÉNOVÁNÍ + BONUSY

✓ Přístup k živému přenosu (4 roleplay tréninky á 1,5h měsíčně) 

✓ Studijní materiály ke školení 

✓ Možnost nahlásit  téma roleplay tréninku 

✓ Přístup do knihovny záznamů tréninků po dobu členství

✓ Bonus: 7 Live Days videí o poradenském byznysu, marketingu a pěstování rovnováhy ihned ke stažení 

✓ Privátní online komunita

Cena: 5.000 Kč + DPH

premium

MĚSÍC TRÉNOVÁNÍ + BONUSY + OBCHODNÍ PROGRAM

✓ Přístup k živému přenosu (4 roleplay tréninky á 1,5h měsíčně) 

✓ Studijní materiály ke školení

✓ Možnost nahlásit  téma roleplay tréninku 

✓ Přístup do knihovny záznamů tréninků po dobu členství

✓  Online obchodní program pro studium naší metodiky konzultativního prodeje s přístupem na 6 měsíců ihned ke stažení 

✓ Bonus: 7 Live Days videí o poradenském byznysu, marketingu a pěstování rovnováhy ihned ke stažení 

✓ Privátní online komunita

Cena: 35.000 Kč + DPH

Máte zájem o účast skupiny 10 a více účastníků?
Máte dotazy k tréninkům?
Napište nám na office@nextlegal.cz.

Kurz právě skončil.

Další plánujeme na jaře.
Zanechte nám tu na sebe kontakt a my Vám zavčas pošleme konkrétní informace. 

.