Radlická 58, Praha 5 - Anděl +420 739 371 902 office@nextlegal.cz

Advokátní kancelář Next Legal pořádá workshopy o aktuálních tématech v oblasti ICT. Jsou vyhledávány pro svou praktickou, interaktivní a v běžném jazyce podávanou formu. Workshop je ideální řešení pro začátek naší spolupráce. Přidejte se k našim spokojeným klientům i vy!

Naučíte se v čem spočívají zásadní změny ochranny osobních údajů učnné od 25.5.2018, a jaké jsou poznatky z praxe.

Jaké druhy legal-management software existují. Co potřebuje malá versus středně velká advokátní kancelář. Tipy na další aplikace pro zjednodušení běžné práce v kanceláři.

Co je to právo a jak vzniká? Jaký je vztah práva a spravedlnosti? Proč musím platit své dluhy? Za co mě mohou zavřít? Je dotyk znásilněním? Mohu stáhnout fotku z internetu?  Co dělá exekutor?

Nedílnou složkou každého SJV i BD je zpracovávání osobních údajů členů a při současném používání moderních technologií i bezpečné ukládání dat.
Nedílnou složkou každé účetní firmy a personální agentury je zpracovávání osobních údajů klientů a jejich zaměstnanců a při současném používání moderních technologií i bezpečné ukládání dat.
Programujete eshopy pro své klienty? Sami provozujete eshop? V tom případě zpracováváte osobní údaje nejen svých klientů, ale i jejich klientů.
Nedílnou složkou každé personální agentury je zpracovávání osobních údajů klientů a jejich spolupracovníků a při současném používání moderních technologií i bezpečné ukládání dat.
Imanentní složkou každé právní kanceláře je zpracovávání osobních údajů klientů a při současném používání moderních technologií i bezpečné ukládání dat.
Close Menu
×
×

Cart