lektorka: JUDr. Lucie Radkovičová | advokátka | poradce pro advokátní byznys

ZALOŽENÍ A VEDENÍ ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘE PRAKTICKY 2.0.

Obchodní program pro pokročilé advokáty a majitele malých a středně velkých advokátních kanceláří

online program s osobní podporou

Poznejte efektivní a prověřený způsob, jak mít ziskovou kancelář, dostatek klientů, fungující tým a díky tomu i spokojený život

Pouhé odškrtávání ze seznamu kroků, které máte udělat, totiž nestačí. Potenciál k růstu získáte jen tím, že se na problematiku podíváte z obchodního pohledu a stanovíte si vlastní cíle a plán.

Poznáváte se?

Bojujete s výkyvy v zakázkách a příjmech. Berete i to, co nechcete, abyste zaplatili fixní náklady. Každý příjem musíte tvrdě aktivně odpracovat. Chcete si pořídit tým, ale stresuje vás, zda bude pokaždé na výplaty. Máte naprosto nestabilní cashflow. Nemáte čas na růst a lepší zakázky. Nevíte, kolik byste si měli účtovat.

Potřebujete

Poradit jak získávat více klientů? Jak lépe naceňovat? Jak vést obchodní jednání? Jak si pořídit tým? Posílit v offline či online? Jaký software zvolit a efektivně využívat? Vyjasnit si marketing? Vytvořit si web? Jak postupovat příštích 12 měsíců?

Pojďme otevřít témata, o kterých se v advokacii běžně nemluví, ale přitom jsou pro váš ÚSPĚCH důležitá.

Během studia si ujasníte jak svou kancelář (pře)nastavit, abyste dosáhli růstu v co nejkratším čase. Naučíte se jaký byznys model vybrat, jakou právní formu zvolit, jak vybírat lidi do týmu, jaké marketingové aktivity používat a jak dojednávat zakázky. Ukážeme si na příkladech z praxe.

Osnova programu

Co program obsahuje

Tento program je pro vás, pokud jste:

Pokročilí advokáti,

nemáte výrazné výsledky a potřebujete zjistit, kde je chyba a co začít dělat jinak a lépe (restart byznysu)

seniorní firemní právníci,

uvažujete o otevření AK, chcete vědět, co to všechno obnáší a nemáte čas jet metodou pokus omyl

začínající advokáti

nebo KONČÍCÍ KONCIPIENTI s neskutečným tahem na branku a chcete efektivní byznys už od začátku

Tento program NENÍ pro vás, pokud:

nejste připraveni věnovat 4 dny v měsíci práci „na byznyse“. Pokud nejste připraveni investovat do rozvoje své kanceláře částku 30tis. Kč. Pokud chcete i příštích 12 měsíců stále přešlapovat na místě.

 Program vám dá řadu informací a poznatků získaných léty praxe v oboru. Všem tématům se budeme věnovat do hloubky, ale zároveň získáte potřebný nadhled a souvislosti. 

Seznámíte se s byznys modely, které lze úspěšně použít pro zvýšení zisku vaší advokátní kanceláře, a vybereme ten nejlepší pro vás. Věnovat se budeme i tématu osobního rozvoje, na které se zapomíná, i když je často klíčem k dalším věcem. 

Čeká vás výklad, ale hlavně praxe (99%).  

Z programu odcházíte s jasnými informacemi:

  • v jakých oblastech jste dosud dělali chyby a proč jste nedosahovali výsledků jaké chcete
  • jaký byznys model nejvíce odpovídá vaší osobnosti a vašemu životnímu stylu
  • jak lépe naceňovat a  komunikovat své právní služby, aby je klient odsouhlasil
  • jak sestavit tým, abyste dosahovali maximálně možných výsledků
  • v jakých oblastech práva a regionech je stále dost prostoru a v jakých už naopak je „přeadvokátováno“ 
  • a především s komplexním plánem jak se okamžitě pustit do lepšího vedení AK
  • utříděné myšlenky a nápady ja co chcete zlepšit můžete se mnou následně obchodně probrat na 1h konzultaci

JAK TO BUDE PROBÍHAT:

Po úhradě školení obdržíte okamžitě do Vašeho emailu přístup k modulům, můžete tedy začít studovat a vypracovávat úkoly ihned. Během prvních týdnů se Vám ozve moje asistentka s nabídkou termínů naší 1h online konzultace. Přístup k programu máte na 6 měsíců. Záleží jen na vás, jestli pojedete intenzivní studium intenzivně nebo zvolíte pomalejší cestu.  

Zajímá Vás jak to uvnitř vypadá? Čeká vás 12 praktických modulů, 42 lekcí a 8h praktického obsahu. Nahlédněte dovnitř na osnovu programu

KDO PROGRAM VEDE?

JUDr. Lucie Radkovičová 

Advokátka, byznys stratég a poradkyně pro advokátní byznys. Přes 15 let vede úspěšnou advokátní kancelář. Kancelář postavila na zelené louce a úspěšně ji provedla několika růstovými fázemi. Propagátorka byznysového pohledu na advokacii a práce za hodnotu. Vedle toho se svým týmem pomáhá majitelům a jednatelům advokátních kanceláří s růstem a rozvojem jejich firem. Od roku 2021 členka kontrolní rady stížnostní sekce ČAK a od roku 2022 konzultantka Global Legal Leaders.

Autorka YouTube videosérie Q&A pro podnikatelsky smýšlející advokáty a Jak přemýšlím při tvorbě byznysových strategií.

REFERENCE

Právě jsem dokončil víkendové obchodní školení pro pokročilé advokáty a majitele adv. kanceláří u JUDr. Lucie Radkovičové, advokátky a byznys mentorky. Nejvíc se mi na školení líbila část věnovaná reklamě, marketingu a software. Strategie, které jsem získal ze školení, mají nevyčíslitelnou hodnotu pro mé podnikání v příštích 12 měsících. Každému advokátovi a/nebo majiteli firmy, který se právě rozhoduje, zda si školení koupit, bych řekl, ať neváhá tak ihned učinit.
Na školení sa mi najviac páčilo jeho praktické zameranie na obchodné zručnosti konkrétne pri výkone advokácie. Získala som nový pohľad na filozofiu tvorby ceny, bola som pri praktických príkladoch (roleplays) svedkom aj priamym účastníkom komunikácie klient - advokát, ktorá vytvára úrodnú pôdu pre dobrú dohodu o odmene. Získala som zaujímavé rady ako si vytvárať portfólio kontaktov/klientov a ako s ním pracovať.
JUDr. Martina Stavrovská,
advokátka AK JUDr. Martina Stavrovská, Košice, Slovensko
Mám zavedenou kancelář se specializací na právo duševního vlastnictví a obchodní školení mě obohatilo o cenné rady jak získat nové klienty, jak vylepšit komunikaci s nimi, jak zefektivnit organizaci a plánování práce, a jak ještě více propracovat cenu a hodnotu mých služeb. Přínosné bylo také zjištění, že je nás více etablovaných advokátů, kteří řeší podobné podnikatelské věci, a také diskuze s nimi. Strategie, které jsem si ze školení odnesla pro mě představují reálnou hodnotu, kterou v rámci svého podnikání bezpochyby využiji a mnohonásobně zúročím. Každému advokátovi, který právě zvažuje, zda do školení investovat, bych připomněla, že rozvoj advokátní kanceláře v dnešní době nezajistí pouze poskytování právních služeb na vysoké úrovni, nýbrž jejich úzké a efektivní propojení s byznysovou stránkou výkonu advokacie. Při tom vám Lucie dokáže být skvělým průvodcem a mentorem.
Dokončil som obchodné školenie aj online konzultáciu s JUDr. Luciou Radkovičovou, advokátkou a biznis mentorkou. Najviac sa mi páčil fakt, že sa dostanete k odporúčaniam vychádzajúcim z osobnej biznis skúsenosti a poznania, ktoré Vás pred vstupom do advokácie nikto neučil a ktoré s Vami nikto nezdielal, napr. získavanie klientov, naceňovanie zákaziek, marketing v advokácii atď. A ďalej oceňujem odbornú spätnú väzbu, ktorú JUDr. Lucie Radkovičová poskytla na stav vývoja kancelárie ako aj na plánované kroky. Majiteľom advokátskej kancelárie odporúčam investovať do školenia, ktoré je v podmienkach slovenskej a českej advokácie unikátne a ktoré Vám umožní upgrade biznisu a minimalizáciu "systém" pokusov a omylov.
JUDr. Martin Takáč
majitel advokátní kanceláře TAKÁČ LE§AL s.r.o., Sereď, Slovensko
Nejvíc se mi na školení líbil osobní přístup Lucie a konkrétní rady přímo na situace účastníků. Přínosná byla rovněž struktura vedení rozhovoru s potenciálním klientem a upozornění na slovní obraty, které využívat a kterým se naopak vyhnout. Tedy praktické rady do reálného života. Strategie, které jsem ze školení získal, mají hodnotu 500 000 Kč pro mé podnikání v příštích 12 měsících. Každému, kdo školení zvažuje, mohu říct, že se investice vyplatí. Získá širší znalosti a vědomí, že jsou i jiné způsoby (a jaké), jak lze advokacii vykonávat, a ukáže mu konkrétní oblasti, které zlepšit, ať jde o nastavení kanceláře dovnitř, komunikaci s klientem a vlastní vnímání jakou službu poskytuji a chci poskytovat.
Mgr. Ondřej Kolomazník
advokát AK Mgr. Ondřej Kolomazník, Zlín
Nejpřínosnější pro mě byly roleplays, kde jsme si hráli obchodní hovor. Do té doby jsem měla problém klientům říct, když zavolali, kolik to bude stát. Hraní rolí mi pomohlo přenastavit si myšlení o tom, jak komunikovat cenu. Na bonusové konzultaci jsme se věnovali mým dotazům na cenotvorbu za hodnotu a jak tvořit parametry a přidané hodnoty mých služeb. 
Mgr. Eliška Valíčková
advokátka AK Mgr. Eliška Valíčková, Praha
Kurz pomůže otevřít oči. pomáhá najít odpovědi na otázky, kde a jak hledat klienty. V kurzu jsem si rozšířil obzory o online platformách, které lze v advokacii uplatnit. Zvláště přínosné jsou diskuse s lektorkou a kolegy v rámci Q&A.
Mgr. Ing. Jan Levý
advokát AK Levý, Praha
Počítala jsem s tím, že kurz bude stát za to, ale nečekala jsem, že to bude až tak zajímavé. Dozvěděla jsem se hodně vychytávek i praktických informací k tomu, jak se v advokátním prostředí dají oslovovat klienty. Nejsem advokát, ale zapsaná mediátorka – přesto mohu hodně věcí ve své praci použít také a dále mi díky společnému sdílení ukázal, v čem je to u advokátů jiné.
Ing. Renata Leflerová
mediátorka a HR expertka pro oblast leteckých firem v ČR a zahraničí
Kurz byl perfektní, moc děkuji. Nejvíc bych zdůraznil tu praktičnost, poznatky z praxe, v zákoně je to tak, ale v realitě se to dělá úplně jinak. Moc se mi líbilo, že je to online ve dvou dnech, je to takto mnohem efektivnější, ucelenější a mnohem víc jsem si z toho odnesl. Děláte to výborně, je vidět Váš enthusiasmus.
Jakub Novosvětský
student 5. ročníku práv, PF UP Olomouc
Kurz mne zaujal velkou řadou praktických zkušeností a rad, jak postupovat při výběru a získávání svých klientů a jejich udržování. Oceňuji čas a interaktivní přístup lektorky a její úsilí vysvětlit případné dotazy účastníků.
Ing. Mgr. Bc. Petr Molnár
advokát

Máte zájem o účast skupiny 10 a více účastníků?
Máte dotazy k programu?
Napište nám na office@nextlegal.cz.

Kurz právě skončil.

Další plánujeme na jaře.
Zanechte nám tu na sebe kontakt a my Vám zavčas pošleme konkrétní informace. 

.