ZALOŽENÍ A VEDENÍ ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘE PRAKTICKY 2.0.

víkendový online kurz pro právníky, advokáty a koncipienty

12. – 13. 11. 2022

Poznejte efektivní a prověřený způsob, jak mít ziskovou kancelář, dostatek klientů, fungující tým a díky tomu i spokojený život

Pouhé odškrtávání ze seznamu kroků, které máte udělat, totiž nestačí. Potenciál k růstu získáte jen tím, že se na problematiku podíváte z různých úhlů.

Pojďme otevřít témata, o kterých se v advokacii běžně nemluví, ale přitom jsou pro váš ÚSPĚCH důležitá.

Během dvou dnů společně probereme řadu věcí, od samotného založení advokátní kanceláře, přes nastavení správného byznys modelu až po propagaci v relevantních médiích.

Témata

Tento víkendový kurz je pro vás, pokud jste:

Pokročilí advokáti,

nemáte výrazné výsledky a potřebujete zjistit, kde je chyba a co začít dělat jinak a lépe

seniorní firemní právníci,

uvažujete o otevření AK a chcete vědět, co to všechno obnáší a jestli je to pro vás vhodné řešení kariéry

začínající advokáti

nebo KONČÍCÍ KONCIPIENTI, a chcete efektivní byznys už od začátku a nemáte čas jet metodou pokus omyl

Víkendový kurz vám dá řadu informací a poznatků získaných léty praxe v oboru. Všem tématům se budeme věnovat do hloubky, ale zároveň získáte potřebný nadhled a souvislosti. 

Seznámíte se s byznys modely, které lze úspěšně použít pro zvýšení zisku vaší advokátní kanceláře, a vybereme ten nejlepší pro vás. Věnovat se budeme i tématu osobního rozvoje, na které se zapomíná, i když je často klíčem k dalším věcem. 

Čeká vás nejen výklad, ale i práce ve skupinách, kde si vyzkoušíte například sestavení týmu nebo obchodní jednání

Z kurzu odchází​te s jasnými informacemi:

  • v jakých oblastech jste dosud dělali chyby a proč jste nedosahovali výsledků jaké chcete
  • ​​​jaký byznys model vaší ​odpovídá ​osobnosti ​a vaší životní situaci  nejvíc
  • ​jak lépe naceňov​at​​ a  komunikovat své právní služby​, aby je klient odsouhlasil​​​
  • jak sestavit tým, abyste dosahovali maximálně možných výsledků
  • v jakých oblastech práva ​a regionech ​je ​stále ​dost prostoru a v jakých už naopak je „přeadvokátováno“​​ 
  • plánem krok za krokem jak se do lepšího založení a lepšího vedení AK pustit​

Jako bonus si máte možnost objednat  u JUDr. Lucie Radkovičové individuální 30 min konzultaci (do 14 dnů po skončení kurzu)

JAK TO BUDE PROBÍHAT:

2 víkendové dny od 10 do 16 h online

Program:

Celý kurz probíhá online přes platformu Zoom, odkaz dostanete 2 dny před začátkem e-mailem. 

Materiály ke kurzu vám pošleme předem, v sobotu dostanete ještě úkoly, které bude potřeba do neděle vypracovat.

KDO KURZ POVEDE?

JUDr. Lucie Radkovičová 

Advokátka, byznys stratég a poradkyně pro advokátní byznys. Se svým týmem pomáhá majitelům a jednatelům advokátních kanceláří s růstem a rozvojem jejich firem. Za své aktivity v oblasti právních inovací dostala ocenění Inovativní právník roku 2016. Od roku 2021 členka kontrolní rady stížnostní sekce ČAK. 

Autorka YouTube videosérie Q&A pro podnikatelsky smýšlející advokáty a Jak přemýšlím při tvorbě byznysových strategií.

REFERENCE

Nejpřínosnější pro mě byly roleplays, kde jsme si hráli obchodní hovor. Do té doby jsem měla problém klientům říct, když zavolali, kolik to bude stát. Hraní rolí mi pomohlo přenastavit si myšlení o tom, jak komunikovat cenu. Na bonusové konzultaci jsme se věnovali mým dotazům na cenotvorbu za hodnotu a jak tvořit parametry a přidané hodnoty mých služeb. 
Mgr. Eliška Valíčková
advokátka
Kurz se mi líbil a přinesl mi řadu nových myšlenek do rozvoje mého podnikání v oboru. Seznámila jsem se s mnoha online nástroji, ujasnila si, jak se chci prezentovat ve velmi konkrétním zaměření a dostala řadu tipů, jak propagovat své služby.
JUDr. PhDr. Melinda Vrajíková, LL.M.
mediátorka
Moc se mi líbila ta praktičnost. Pak jak jsme si zkoušeli telefonování. Člověk by řekl, že je to jeden “obyčejný” telefonát, a přitom jste nám ukázala jak z něho můžeme vytěžit daleko víc. Zároveň se mi líbilo jak jsme tu řešili blog, jak to, co už víme, např. o zdravotnictví, zužitkovat. A také se mi líbilo, že byl kurz o víkendu a online.
Beáta Pultarová
studentka 5. ročníku práv, PF UP Olomouc
Kurz byl intenzivní, hutný a co do obsahu poměr cena výkon příznivý. Během 2 dnů jste byla schopna toho s námi projít opravdu hodně. Zpětně jsem si vzpomněl a pospojoval postupy v jedné AK, kde jsem pracoval - co za zvolenými postupy stojí, proč se publikuje a že Ičař má daňové zvýhodnění. Uvědomil jsem si, kde se dá zefektivnit poměr mého času a výkonu.
Adam Pavlíček
student 5. ročníku práv, PF UP Olomouc
Kurz pomůže otevřít oči. pomáhá najít odpovědi na otázky, kde a jak hledat klienty. V kurzu jsem si rozšířil obzory o online platformách, které lze v advokacii uplatnit. Zvláště přínosné jsou diskuse s lektorkou a kolegy v rámci Q&A.
Mgr. Ing. Jan Levý
advokát
Počítala jsem s tím, že kurz bude stát za to, ale nečekala jsem, že to bude až tak zajímavé. Dozvěděla jsem se hodně vychytávek i praktických informací k tomu, jak se v advokátním prostředí dají oslovovat klienty. Nejsem advokát, ale zapsaná mediátorka – přesto mohu hodně věcí ve své praci použít také a dále mi díky společnému sdílení ukázal, v čem je to u advokátů jiné.
Ing. Renata Leflerová
mediátorka
Kurz byl perfektní, moc děkuji. Nejvíc bych zdůraznil tu praktičnost, poznatky z praxe, v zákoně je to tak, ale v realitě se to dělá úplně jinak. Moc se mi líbilo, že je to online ve dvou dnech, je to takto mnohem efektivnější, ucelenější a mnohem víc jsem si z toho odnesl. Děláte to výborně, je vidět Váš enthusiasmus.
Jakub Novosvětský
student 5. ročníku práv, PF UP Olomouc
Kurz mne zaujal velkou řadou praktických zkušeností a rad, jak postupovat při výběru a získávání svých klientů a jejich udržování. Oceňuji čas a interaktivní přístup lektorky a její úsilí vysvětlit případné dotazy účastníků.
Ing. Mgr. Bc. Petr Molnár
advokát
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Kurz právě skončil.

Další plánujeme na jaře.
Zanechte nám tu na sebe kontakt a my Vám zavčas pošleme konkrétní informace. 

.